Sayfa 393/450 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Haftaya kaldı artik.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Teknik bas bas bağırıyor, ne baskiymış beee...

3. 79 dan cerezlik aldik bakalim...sirket uzerine uzun uzun yazip cizmeye gerek yok...adamlar zaten 2tl goturmeden once 90/1.20 arasi cogu ky. yukunu atti ve 2lere kadar gidip birilerine gun ici kar kazandirma ihtimalini sunarak mallandirdi...simdi tekrar 1tl altina indi ve bir sure kuluckada gezinir...1tl ustunden yatirim mantigiyla kimse bu kagidi almamistir zaten, alanlar gün ici tread mantigiyla almistir hizli assagi cekilince kagit elinde kalmistir...yoksa yatirim icin kim alir galibin tabela sirketini...ben bu gun 79dan aldim bir iki haftaya istedigim marji yakalarsam satar gecerim...ben %10 kisa vadeye tavim...olmassa olmaz...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Ortalaması 1 ₺ üstü olup ta 0.7x' lerden alıp maliyet düşürenler tepkilerde kurtulabilir. Aksi takdirde tabela kağıdı görüşüne katılıyorum.

Ben sustum. Ay çıkana kadar susma tatiline giriyorum.

Ay çıktı hala kaldığımız yerdeyiz. Borsa da 100 bin'e dayanmış.2-3 kademe aralığında takılıp kaldık.

Bugün %5 lik kapanış güzel. Silkeleyerek gidiyor havası var. Yarın için 0.87 geçilirse ve 90 seviyesi izlenebilir. Bu tür hisselere dikkat edin. Metronun elindeki hisseler genelde asansör misali hareket ederler. Gün içi tavan tabanlar yaşatan bir yönü vardır.

Yine yaptı yapacağını, 0.86 gösterip geri saldılar. Demekki istedikleri gibi hareketi yapamadılar.

Sayfa 393/450 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •