Sayfa 87/450 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. haddınden fazla ky doldu kagıt. ıkıncı mepet olma yolunca. dolayısı ıle bu kadar ky ılede bıryere gıdecegı yok. hafta içi ben tum lotlarımı sattım. kalan arkadaslara bol kazanc dılerım.lotlarımla

Alıntı Originally Posted by memeti59 Yazıyı Oku
    haddınden fazla ky doldu kagıt. ıkıncı mepet olma yolunca. dolayısı ıle bu kadar ky ılede bıryere gıdecegı yok. hafta içi ben tum lotlarımı sattım. kalan arkadaslara bol kazanc dılerım.lotlarımla
    Hakkınızda hayırlısı olsun kardeşim

3. Sanki avgyo ky yoktu bu kagitlar operasyon kagidi ne kadar fazla ky olursa o kadar iyi adam tek basina goturup ne yapsin kime satacak mali....ytd...

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by memeti59 Yazıyı Oku
    haddınden fazla ky doldu kagıt. ıkıncı mepet olma yolunca. dolayısı ıle bu kadar ky ılede bıryere gıdecegı yok. hafta içi ben tum lotlarımı sattım. kalan arkadaslara bol kazanc dılerım.lotlarımla
    Bu mantıkla ben de avgyo'yu satmıştım 2'lerde .geldiği yere bakınız...kısmetten ötesi yok ..
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

5. Doğru ky çoğaldı. Birde sanırsam ben ve Müsteşar biraz fazla yuklendik.avgyo dan çıkınca gaza geldik herhalde.

6. Ama burda speginde hatası var. Ne diye halen buralarda tutuyosun ki. Artık bizim ne kadar ciddi olduğumuzu anlaması lazım.

Burayıda şenlendirsin biraz

8.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Doğru ky çoğaldı. Birde sanırsam ben ve Müsteşar biraz fazla yuklendik.avgyo dan çıkınca gaza geldik herhalde.
    Avgyo dan çıkınca para çok olunca ne yapacağını şaşırıyor insan ytd

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 87/450 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •