Sayfa 410/450 İlkİlk ... 310360400408409410411412420 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Mtryo ya sakin bulasma.. Atlas olumlu ona göre. Mtryo yu alacagina adamlara direk Eft gec daha mantikli.. Galip in kagitlarinda hareket baslamadan alip uzun sure tutmalisin.Hareket baslayinca satmalisin. Atlas iyidir hepsinden.. Sadece spek kagitla oynamaya baslayinca atlamayalim.. Alici bulunca satip gidiyorlar. Bugun atlas a A1 kapital alista. 650 bin lot artida.Elinde olan tutabilir olmayan atlamasin cunku maaliyeti 1.20...

2. Elinde 100 bin lot kaldi hepsini satti... 1 kademeye verdi resmen..Gunlukcu carpiyorlar ..

3. Bugun tabandan aldim biraz yarinda taban olursa alirim yatarim uzerine 4 bine kadar sonuc olarak operasyon oncesi mallari dagitiyo yoksa su piyasada kim 1 milyon lot alir bu tahdadan hepsi numara taban taban sonrada tavan tavan yapcak haftaya cumaya 4 tl uzerine cikar demedi demeyin.
     Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Mtryo ya sakin bulasma.. Atlas olumlu ona göre. Mtryo yu alacagina adamlara direk Eft gec daha mantikli.. Galip in kagitlarinda hareket baslamadan alip uzun sure tutmalisin.Hareket baslayinca satmalisin. Atlas iyidir hepsinden.. Sadece spek kagitla oynamaya baslayinca atlamayalim.. Alici bulunca satip gidiyorlar. Bugun atlas a A1 kapital alista. 650 bin lot artida.Elinde olan tutabilir olmayan atlamasin cunku maaliyeti 1.20...
    SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Bugun tabandan aldim biraz yarinda taban olursa alirim yatarim uzerine 4 bine kadar sonuc olarak operasyon oncesi mallari dagitiyo yoksa su piyasada kim 1 milyon lot alir bu tahdadan hepsi numara taban taban sonrada tavan tavan yapcak haftaya cumaya 4 tl uzerine cikar demedi demeyin.

Bende Atlas tan çıkıp metro ya girdim. Fakat bu metro nün düşüşü bir oyun olduğu belli. Düşerken kademeler bomboş, ama altta işlem hacmi yüksek. Alttan topladıkları aşikar. Her an herşey olabilir.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Benim ümidim var

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Atlas iyidir uzun bekleyebilene... Mtryo ya giren batar..Benim gorusum kimseye tavsiye degildir. Virus zirve noktasina 2 haftaya cikacak tum dunyada.. Olursa sag kurtulursak Atlasta portfoyumun 3 te 1 ile bekliyorum..

7. Bugun tabana yazdim 25 bin lot vermedi bu virus isi cok sikinti butun mallari satdim bugun full migrosa girdim arkadaslar ivir zivir hic bir kagit adam olmaz bu piyasada cunki acik firma kalmicak 20 gundur evdeyim butun harcadigim para migrosa gitdini anladim ve bugun migrosa kafayi atdim herkese tavsiye ederim imkb nin en ucuz kagidi demedi demeyin.
     Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Atlas iyidir uzun bekleyebilene... Mtryo ya giren batar..Benim gorusum kimseye tavsiye degildir. Virus zirve noktasina 2 haftaya cikacak tum dunyada.. Olursa sag kurtulursak Atlasta portfoyumun 3 te 1 ile bekliyorum..

8. demezug demezug

Sayfa 410/450 İlkİlk ... 310360400408409410411412420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •