Sayfa 407/450 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sayin galip ayakcisi spek kardes 3 aylik karimiz 5 milyon gelene kadar burdayiz haberin olsun yakinda su temettuyu aciklada biraz nasiplenelim

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İki gundür acildeyim. Tansiyonum 10/18 tekbir getirecek mecalimde kalmadi. Ilacli serum taktilar, 24 saat ölçum cihazi belime bagladılar. Bugun 1.50 ve 1.51 den bütun hisseleri sattım. Koyu Fenerli olduğum içinde 16.32 den fener aldım. Nasıl olsa cincona 3 atacağiz ve pazartesi tavan olacağiz. Allaha emanet olun dostlar.

3. Hangi acil bende fenalastim butum hisseleri satdim mipaz aldim pazartesi tavan olacak insallah
     Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    İki gundür acildeyim. Tansiyonum 10/18 tekbir getirecek mecalimde kalmadi. Ilacli serum taktilar, 24 saat ölçum cihazi belime bagladılar. Bugun 1.50 ve 1.51 den bütun hisseleri sattım. Koyu Fenerli olduğum içinde 16.32 den fener aldım. Nasıl olsa cincona 3 atacağiz ve pazartesi tavan olacağiz. Allaha emanet olun dostlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    İki gundür acildeyim. Tansiyonum 10/18 tekbir getirecek mecalimde kalmadi. Ilacli serum taktilar, 24 saat ölçum cihazi belime bagladılar. Bugun 1.50 ve 1.51 den bütun hisseleri sattım. Koyu Fenerli olduğum içinde 16.32 den fener aldım. Nasıl olsa cincona 3 atacağiz ve pazartesi tavan olacağiz. Allaha emanet olun dostlar.
    Galip'le dansın sonu

it is the average of five people in the human environment..

5. Bu güzelim tavanı kim bozdu? Ayıp yani.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. **** galip o kadar mal aldin mecbur goturcen 2 milyon lot aldim 5 milyon daha alirim olmadi gelir seni alirim cakal

7. Ekonomi ve sanayi sirketleri yandi bu saatden sonra kimse borcunu odeyemez cunki cok buyuk bir durgunluk baslar alacakla borc odemeyi planlayan cok sirket batmistan beter olur iste burda bizim atlas cosar borc yok kredi yok isci maasi reklam gideri sigorta yok kral biziz anlicaniz mallarinizi siki tutun her an tavan serisi baslayabilir bu kiyamida unutmayin jokerinizin kiymetini bilin

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Ekonomi ve sanayi sirketleri yandi bu saatden sonra kimse borcunu odeyemez cunki cok buyuk bir durgunluk baslar alacakla borc odemeyi planlayan cok sirket batmistan beter olur iste burda bizim atlas cosar borc yok kredi yok isci maasi reklam gideri sigorta yok kral biziz anlicaniz mallarinizi siki tutun her an tavan serisi baslayabilir bu kiyamida unutmayin jokerinizin kiymetini bilin

Kötü piyasada Atlas nasıl coşacak. Yok spek götürürüm derse başka. Ne iş yapiyor. Piyasa kötü olunca hisse al sat olmayınca nereden para kazanacak. Hacim olacak alış satış olacakki kazansin.Geçen yıl kötü piyasada 0.80 TL neden oldu. İyi piyasa iyi kar..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 407/450 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •