Sayfa 294/450 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by GOLDENGATE Yazıyı Oku
    ana hisseyi aşağıda tutup rüçhan alıyorlar.
    bugün yapıkredi 0.080 den aldı hisseye çevirdiği zaman maliyeti 1.16 oluyor.
    bir bildikleri var fakat benim tahminime göre rüçhan tarihinin bitimine hazırlık yapıyorlar ozamana kadar ana hisseyi kaldırmazyacaklar hatta aşağıyada salabilirler.
    parası hazır olupta bedelliye katılmak isteyen varsa parasıyla normal hisse alıp rüçhanları bu seviyelerden satmaları 5 kademe daha aşağı maliyet çıkartır.
    parası olmayan için son günü bekleyen için söyliyeceğim bişey yok.
    iki günlük rüçhan işlemleri aşağıda.

sorarsanız bende atlas yok burada bir paylaşım yaptım özelden paylaşım için rica ettiler onlar için paylaşıyorum.
    hisse 1 tl civarı olursa orta vadede bir miktar alabilirim.

Bu gidişle .90 li fiyatları görecek ayın 9 unda.

origin_of_chaos adlı nickim çalınmış. Bir nick bile bulamayan insanlar gelip de burda başkalarına akıl veriyor. Gerisini siz düşünün.

2. Atlasr releri satmak istedim amk hisseleri satilmis herkes bine olmus.maliyet 1.44

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. arkadaslar tam bilgim yok. 5 bin adet var. bedelli ye girersem ne olur girmezsem. 6 ekime kadar ruchanları elden mi cıkarmak lazım girmeyeceksek. ruchanları satarsam 1.35 olan maliyetime karsın 1.06 dan mı cıkmıs olacagım. hesapta 2 tip atlas var. biri eksi biri artı.. tesekkurler

4.  Alıntı Originally Posted by mahmutlgn Yazıyı Oku
    arkadaslar tam bilgim yok. 5 bin adet var. bedelli ye girersem ne olur girmezsem. 6 ekime kadar ruchanları elden mi cıkarmak lazım girmeyeceksek. ruchanları satarsam 1.35 olan maliyetime karsın 1.06 dan mı cıkmıs olacagım. hesapta 2 tip atlas var. biri eksi biri artı.. tesekkurler
    Arkadasim bedelliye gireceksen ruchallarini satmayacaksin.. gireceksende hesabinda para bulunduracaksin . Hisseye uzun vadede guveniyorsan girersin .. kaldiki bu karari bokunmeden vermen gerekiridi suan otomatikman her turlu zarardasin zaten ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,708
    ornegin sadece 10 bin adet ruchan alsam ve bedelliye katilmasam ve ruchanlari satmazsam ne olur.. buharlasirlar mi

6.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    ornegin sadece 10 bin adet ruchan alsam ve bedelliye katilmasam ve ruchanlari satmazsam ne olur.. buharlasirlar mi
    Ruchanlarin yarısı x 1 tl para ayın 12 sinde hesabında bulunacak. Para yoksa ne oluyor bilmiyorum. Aracı firmaya sorun telefonla söylemek zorundalar.

origin_of_chaos adlı nickim çalınmış. Bir nick bile bulamayan insanlar gelip de burda başkalarına akıl veriyor. Gerisini siz düşünün.

7.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    rüçhan pazarı yarın kapanıyor.
    eğer rüçhan aldıysan ya satacaksın yada bedelliye katılacaksın.
    değilse kullanılmayan rüçhanları şirket kullanır senin paranda buharlaşır.

8. tesekkurler

Sayfa 294/450 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •