Sayfa 418/450 İlkİlk ... 318368408416417418419420428 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    1.50 nin altina gelirsen alirim seni atlas ayipdir soylemesi 278 bin lot 3.06 dan kitledim sana ne kadar dirensende 1.50 nin altina geleceksin o zaman killi kollarima alicam seni

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Atlasla ilgili son 3 ay önce buna benzer aşağılayıcı bir yazı yazmışsınız?
    O yazınıza göre zarar edecek,sahtekar bir şirket olduğundan bahsetmişsiniz!!
    Aynı zamanda Atlas yatırımcılarıylada dalga geçerek bilançolara bakmadan böyle şirketlere yatırım yapmamaları için tavsiyede bulunmuşsunuz..!!
    Ama gel görelimki bugün 3,06 dan kitlediginizden bahsetmişsiniz!!??bu nasıl bir çelişki??
    Hiç utanmıyormusunuz??!!

Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Eyyy cahil yatirimci arkadaslarim biraz finansal okur yazarliniz olsa bununda metryo nunda etyatinda bunlar gibi yatirim ortakliklarinin her hafta basinda portfoy degerlerini acikladini bilir 31 aralikla 31 mart arasindaki farka bakar amlarsin zarar miktarini bu kiyaminida unutma kisa bir ders olsun sana

Yazınızda burda...!
    Millete ey cahil yatırımcı deyip...sizmi yatırım yaptınız!!yada millete malını sattırmaya çalışıp uyanıklıkmı yaptınız..!!

Ytd

3. Ben kardesime silah zoruyla bir lot satdiramiyorum kim benim icin mal satmis bilmem ama 3 aylik bilanco tahminimi begenmeyip konusan ukalalara bilanco gelince oturmustur lakin 6 aylik bilancolarida bir okadar guzel geldi usenmeyi butun yazilarimi okuyun dun aksama kadar bim ve migros olayini 22 den migros aldim ucuzdu 43 de pahali bunda ne var anlamadim burda hedefimiz spek ve usaklari kufurlerimizde oyle sizlerde benim gibi yatirimciysaniz sorun nerde niye totos spekleri veye patronlari koruyosunuz ben onlara kitledin rahat olun sizlere degil 1.50 inincede en iyi dostunuz olurum bu isin fitratinda bu var
     Alıntı Originally Posted by Bozkurt akar Yazıyı Oku
    Yazınızda burda...!
    Millete ey cahil yatırımcı deyip...sizmi yatırım yaptınız!!yada millete malını sattırmaya çalışıp uyanıklıkmı yaptınız..!!

Ytd

4. Unutmadean etyatida o zaman 1.50 den alip 2 tl satdim 8 kurusta temettusunu aldim bu galibin kagitlariyla oynasan herkes bilsinki hep galip kazanir sizler icin soyluyorum tabi

5. M.kemal turk ne oglum neyin kafasini yasiyosunda serefden bahsediyosun adam ol akilli duzgun isim sec forum icin sana ne kadar girdide konusuyosun yalnis bilgi veren o.cocugudur istersen resim atayim ykrediden satdigim mallar icin cakal
     Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    güneysu ve yönetici bu forumun bir ideali vardı. bilgi ihtiyacı olanlara doğru bilgiyi vermek. şou an da bir kaç kendini bilmez egoist ve narsist in eline geçmiş durumda. şurdan sattım şurdan aldım şurdan alıcam. siz yöneticiler reklamlaedan para kazanacaksınız diye bu şeref yoksunu insanları okumak zorunda değiliz. SAYGILARIMLA

6.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Unutmadean etyatida o zaman 1.50 den alip 2 tl satdim 8 kurusta temettusunu aldim bu galibin kagitlariyla oynasan herkes bilsinki hep galip kazanir sizler icin soyluyorum tabi

Burda hangi kagıttan ne kadara alıp kaça sattıklarımı söylersem dudakların uçuklar!!
    Geceleri kabus görürsün!
    Yalnızca çaycıdan 5 ev aldım!!gerisini sen düşün!!

Ytd

7. 1.5 den alir 3 tl satarim kardesim
     Alıntı Originally Posted by gumus2929 Yazıyı Oku
    .

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    M.kemal turk ne oglum neyin kafasini yasiyosunda serefden bahsediyosun adam ol akilli duzgun isim sec forum icin sana ne kadar girdide konusuyosun yalnis bilgi veren o.cocugudur istersen resim atayim ykrediden satdigim mallar icin cakal

150 alış, 306 satış 278k lot resim atabilir misiniz, şaibenin önüne geçelim bu şekil manüplasyondan öteye gitmiyor yazdıklarınız..

Sayfa 418/450 İlkİlk ... 318368408416417418419420428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •