Sayfa 442/450 İlkİlk ... 342392432440441442443444 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. atlastan bugün itibariyle çıkmış bulunuyorum kalanlara bol kazanç

Bnde bugun 20 bin şot satyım kalanını yarına sakladım Allah bereket versın bu ortamda galibin ekmegını yıyecegımı ruyamda gorsem inanmazdım....ytd.YTD

3. atlas tavan tavan gidiyor fakat 2021 12 haftalık raporları incelendiğinde 2021 ilk çeyreğinde yaklaşık 2.5milyon zarar açıklaması muhtemel !!!

2021-1.hafta

2021-12.hafta
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

1400 TL ye yakın vergi kesilmiş ve son yaptıgım işlem atlas hıssr satmaktı ve daha oncede basıma gelmedi yo satısından mı kaynaklanıyır bılgısı olan var mı?ytd

5. Aynen,menkul kıymet olduğundan
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    1400 TL ye yakın vergi kesilmiş ve son yaptıgım işlem atlas hıssr satmaktı ve daha oncede basıma gelmedi yo satısından mı kaynaklanıyır bılgısı olan var mı?ytd
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    atlas tavan tavan gidiyor fakat 2021 12 haftalık raporları incelendiğinde 2021 ilk çeyreğinde yaklaşık 2.5milyon zarar açıklaması muhtemel !!!

2021-1.hafta

2021-12.hafta
    bu arada bir düzeltme yapmak istiyorum. daha önce 1.ve12. hafta aktif değer verilerine göre kar zarar beklentisini anlamaya çalışmıştım. fakat 52.ve13. hafta raporları da dikkate alınıyor olabilir...bu bağlamda bakacak olursak 52. hafta ve 13. hafta aktif değer karşılaştırmasında atlas ilk çeyrek te 2m. küsür kar ededebilir !!! bu iki veriden son paylaştığım yani kar eden veri daha mantıklı geldi. net bilgim yok bu konuda bilgisi olan düzeltsin lütfen...

52.hafta

13.hafta
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    tahtadan ettiğin kar ın %10 u vergi olarak kesiliyor...14bin tl civarı kar etmiş olmalısın hayırlı olsun ;)

8. Bu hisse şu kumar paralarıyla cami yaptıran kaçağın değilmi ya....

Sayfa 442/450 İlkİlk ... 342392432440441442443444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •