Sayfa 423/450 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hareketlendi biraz ama R ile E arasındaki makas fazla. Acaba gün sonunda eşitlenir mi?

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. arkadaşlar atlas.r'yi 0.69'dan almıştım pazartesi 1+0.53 olarak mı hesaba geçer yoksa atlas'ın kapanış fiyatı olan 1.64 olarak mı geçer

3. Ayin 20 sinde hesaba gececek
    20.08 e kadar rüchan basi 1 tl leri yatirmamiz lagzim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Bugün 1.71 denemesi yaptı geri geldi,bu arada önceki R'leri bedelliye çevirmiştim onlar bugün hesabıma geçti ve 1.69 yarısını postaladım,daha geride çok R var bedelliye çevrilecek,R tahtadan kalktığına göre onlarıda mecbur geçireceğim,bugün 0.29'u kaçırdım,zaten herşey anlık oldu,bu rakamı hesap edemedim 50 altına düşmez diye,yanlız dikkat çekici olan şu var,kapanışa doğru bu hisse hep kareketleniyor.Sanırım bu hisse burada kalmaz izlemi verdiler bugün,Çaycı,çobanın işine hiç belli olmaz,bakmışız pır diye hisseyi uçuru vermiş,zaten sürpriz yaptırmasını seviyor,bir ara 1.90 olan hisseyi 1.60 taban çektirmişti,bende gözüm kapalı dalmıştım hisse 1.90 üstüne atmıştı,bürütte olduğu i.in 1.90 üstü satamamıştım mecbur 1.80 satmıştım,iyiki satışım 1.70 altına sarkmıştı,bugünde 1.50 altına indirmediler,bakalım pazartesi bizi ne gibi süprizler bekliyor.

5. Zaten 0.29'dan sadece 1 lot işlem görmüş,

ondan öncesi zaten 0.48..

is the average of five people around the human..

6. BRÜT takastan dolayı hisse takaslarında (ellerinde) bulunan malı satıp tahtayı aşağı basıp rüçhanda o gün yerine koyanlarla ( TACİRLER; PHİLİP CAPİTAL; A1; gibi) zaten hisse düştü. AMA ARTIK DENİZ BİTTİ SON KEZ PAZARTESİ AÇILIŞINDA CUMA GÜNÜ ALDIKLARI RÜÇHANLARI HİSSEYE ÇEVİRİP SATACAKLAR: BELKİDE BİR BİRLERİNİN ÜSTÜNE OYNAYIP CUMA ALDIKLARI MALDAN KAR BİLE EDEMEYECEKLER: ARTIK SATTIKLARI MALLARI RÜÇHANDA GERİ ALAMAYACAKLARI İÇİN, EĞER HİSSE KAFAYI KALDIRIP TEKRAR 3 LERE DOĞRU GİDECEKSE BUNLARIN SATIŞI BİTİNCE GİDECEK: NAÇİZANE BENCE PAZARTESİ ÖĞLEDEN SONRAYA BAKMAK LAZIM: saygılarımla

7. Evet bir değerlendirme rica etsek, Sn. refaba abi buralarda misin hala

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by KomutanLogar Yazıyı Oku
    Evet bir değerlendirme rica etsek, Sn. refaba abi buralarda misin hala

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çaycı,çoban Galip bizi şapa gömdü,içinden çıkmaya çlışıyoruz,utanmadan 1.44 bile gösterdi,zaten pek güvenmiyordum,sadece rulet için almıştım,maliyet düşük bende 1.57 falan,zaten devamlı buraya vurup geri dönüyor,mecbur bekleyeceğiz

Sayfa 423/450 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •