Sayfa 2/107 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Temettü veriyom diye de düş....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Helal olsun
    Temettüyü verincede düş ayıp olmasın

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Helal olsun
    Temettüyü verincede düş ayıp olmasın

Selam hc temettüyu zaten kendi paramizdan veriyor. Öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor husus. Bazı hisseler vardır hem yukselis trendinde devam eder üzerine birde temettü verir. Hani böyle satmaya kiyamayiz ya hisse miktarın aynı kalirda verdiği oranda paran varliklarindan azalır. Al sana kiyamadigin oran kadar sana senin parandan ne istiyorsan yap, der gibi birsey benim için temettü. Yani öncesi ve sonrası önemli. Ytd.

Yani aslında bazı şeylerı duyduklarimiz etkiler, göz görmedikce inanmaz derler. Gönül işi değil ki bu öyle olsun. Mantık ne diyor hesaplar ne diyor. Gözün görmediği ne? Algi mi engelliyor gönül gözünun mantığını.
    Yarın alınacak temettüyu nasıl değerlendirecek bu yabancı agirlikli hisse. Hoş bize iki gün sonra geçecek olan rakam.
    İlk iki çeyrek antalya etkisi dahil. Kur ortalaması geçen seneki ilk çeyrek ortalamasi derken uçuşlardaki artış ve azalışlar. Nisanda ahl nin son durumu ve 2021 ocak ayına kadar oluşabilecek tazminat. Tabi bu tazminata kadar ki gelişmeler. Tazminat hesabı uçuşların bittiği an hak bulursa. Global ortam konjektur vs ölme eşeğim ölme.
    Kısaca hisse yaşayacagini yaşamaya şirketler birlikte devam edecek..
    tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, ateşi alevlendirdigi gibi....
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Ponkida hiç yazmiyorsun artık. Eskiden yazardin.
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

5. Spenc, yazacak pek birşey yok benim açımdan yıl sonu havalimanı açılacağı düşüncesine göre poz alıyorum. 2021 yılına kadar da şirketin Atatürk ün yerini doldurulabileceğini düşünüyorum. Yönetişim şeklinde bir bozulma olmadığı müddetçede her daim burda olacağım. Arada forma girip be yazılmış diye bakıyorum. Yeni bir haver yakalarsam yazarım.

Syg.

Alıntı Originally Posted by Ponkida Yazıyı Oku
    Spenc, yazacak pek birşey yok benim açımdan yıl sonu havalimanı açılacağı düşüncesine göre poz alıyorum. 2021 yılına kadar da şirketin Atatürk ün yerini doldurulabileceğini düşünüyorum. Yönetişim şeklinde bir bozulma olmadığı müddetçede her daim burda olacağım. Arada forma girip be yazılmış diye bakıyorum. Yeni bir haver yakalarsam yazarım.

Syg.
    Eyvallah dostum benden de sana saygılar. Teşekkürler.

7. Fransızların şirketin tamamını satın almakla tavı nereye götüremek istedikleri konusunda hala bir düşünce oturtamadım.

Syg.

Havacılık dünya için önemliydi ama ülkemiz için artık daha da önemli. Ytd.

Sayfa 2/107 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •