Sayfa 91/113 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 901 madde; 721 - 728 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

1.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    spek herkesi döktü mü yav kimse yazmıyor spenc bey dışında..

yatırım tavsiyesi değildir.
    Son kalan lotları bugun sattım. Hareketli ortalamalardan uzaklaştı, dirençten döndü.
    23 liralardan gene fırsat verirse gireriz.
    Daha da çıkarsa kalan arkadaşlara bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Son kalan lotları bugun sattım. Hareketli ortalamalardan uzaklaştı, dirençten döndü.
    23 liralardan gene fırsat verirse gireriz.
    Daha da çıkarsa kalan arkadaşlara bol kazançlar.
    hayırlı olsun hocam ben teknikten anlamam ama dediğiniz gibi 23 24 bölgesine dönerse de yapacak birşey yok..

3.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    hayırlı olsun hocam ben teknikten anlamam ama dediğiniz gibi 23 24 bölgesine dönerse de yapacak birşey yok..

Sağolun daha iyisi sizin olsun.
    Teknik olarak 23 e gelme emaresi kağıtta yok şu an . Güçlü duruyor. Çok daha yukarı da gidebilir. Yabancının elinde kağıt , harekete karar verecekler.
    Bu hissede 23-27 bandında 1 yıldır yatay hareket var. Ben sadece hızlı çıkan hisselerde karı alıp çıkarım.
    Yoksa hisse iyi görünüyor bana göre şu an.

Tav Havalimanları ve VPE Capital'in oluşturduğu konsorsiyum, Kazakistan Almatı Uluslararası Havalimanı'nın sahibi ile potansiyel satın alma görüşmelerine başladı. Tav'dan konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamaya göre, Almatı Havalimanı 2018 yılında yaklaşık 6 milyon yolcuya hizmet verdi.

https://www.borsagundem.com/foto-hab...019/1449136/14

Haber iyi karşılanmadı mı nedir? Zorlanıyor gibi yükselmekte...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Tav Havalimanları ve VPE Capital'in oluşturduğu konsorsiyum, Kazakistan Almatı Uluslararası Havalimanı'nın sahibi ile potansiyel satın alma görüşmelerine başladı. Tav'dan konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamaya göre, Almatı Havalimanı 2018 yılında yaklaşık 6 milyon yolcuya hizmet verdi.

https://www.borsagundem.com/foto-hab...019/1449136/14

Haber iyi karşılanmadı mı nedir? Zorlanıyor gibi yükselmekte...
    Hızlı yükseldi 1 haftada. Yılın zirve fiyatından döndü. Normal dinlenmesi. Bakalım yukarı mı yoksa tekrar aşağıya mı döndürecekler?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hızlı yükseldi 1 haftada. Yılın zirve fiyatından döndü. Normal dinlenmesi. Bakalım yukarı mı yoksa tekrar aşağıya mı döndürecekler?

Biraz uçuk gelebilir ama ben aslında Çelebi gibi olmasını bekliyorum uzun vadede..
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Biraz uçuk gelebilir ama ben aslında Çelebi gibi olmasını bekliyorum uzun vadede..
    Olabilir. Tav iyi bir şirket.

Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    spek herkesi döktü mü yav kimse yazmıyor spenc bey dışında..

Lamuerte hc merhaba. Döktü derken kimse yoktu ki yazan. Birkac ahl gitti diyen dışında zaten döküktu, digerleride aşağıda kalan birçok hissede olan gap sebebiyle dökülmüş olabilir bilemem. Benim sistem çalışıyor. Düşer çıkar hiç farketmez. Saygılar ytd.

Sayfa 91/113 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •