Sayfa 96/129 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon
Arama sonucu : 1026 madde; 761 - 768 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Evet teşekkürler bu da onemli. Ytd.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Teşekkürler paylaşım için sn turali peki bir soru sorsam? Biriyle anlaşma yaptınız imzaları attınız ve karşınızdaki kişi hu anlasmaya uymadı, paranızı alamadiniz, ne yaparsınız?
    Hukukun olduğu bir ülkede hukuk yollarına başvururum, ama burada hukuk var mı derseniz, emin değilim. Herşey bir kişinin iki dudağı arasında görünüyor. Allahtan yabancı ortak var da belki uluslararası hukuk yardım eder eğer ödememe gibi bir durum olursa...Hakkımızda hayırlısı...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Hukukun olduğu bir ülkede hukuk yollarına başvururum, ama burada hukuk var mı derseniz, emin değilim. Herşey bir kişinin iki dudağı arasında görünüyor. Allahtan yabancı ortak var da belki uluslararası hukuk yardım eder eğer ödememe gibi bir durum olursa...Hakkımızda hayırlısı...
    Hocam bunlar herşeyi düşünmüştür karşılıklı, sen ben olsak dedigine katilirim. Lakin ülkeye katmadeger yaratan bir şirket. İlk bilmem kac sirketin içinde. O işler öyle kolay değil, topuğuna kimse sıkmaz. Sikarmi 🤣 diye mi düşünüyorum tabi yaniltmayayim. Ytd

Omuzum kaşınıyor. 😅 Yeni yeni hedef mi yapacak. Bolinger e omuzlumacami? Eeee artık forum boşalttı diyek mi? 1 üye 0 ziyaret hesabı muhahahaaaaa

Diyom ki anlamiyonuz 1 üye kimse yok. Çakı Cakivediim. Altta gap üstte sap ver korkuyu ahl diye diye millete, millette tabi hal mi kalır, üzümünü ye bağını sooma demişler. 😅 Muhahaaaa

Yine gidiyehhh. Kutular dolu mesaj gitmiyor, adana çık aradan..
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Diyom ki anlamiyonuz 1 üye kimse yok. Çakı Cakivediim. Altta gap üstte sap ver korkuyu ahl diye diye millete, millette tabi hal mi kalır, üzümünü ye bağını sooma demişler. �� Muhahaaaa

Alemsin yahu....Muhahahaha...

Sayfa 96/129 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •