Sayfa 97/132 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 1056 madde; 769 - 776 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Alemsin yahu....Muhahahaha...
    Burayi toplayıp giden salak yazmış dün 3 binliralik hissenizle diye. İşte bu embesil hisse dillenmesin diye bu topigi toplayıp gitme sebebini benim birşey öğrenme çabam için başka forumda yazmama bağlamış. Herkesi aşağılayan hakaret eden tipleme kimse 3 binlirasi olan adam hersaniye yazmaz. Birilerine az ya da çok olsada bunda aylık 3 binlara alıp cakiyormusun dersen yazım dilimden anlamış olman gerek. Sende çıkmayan hissede sana caktigi için bu pismanligin bu hisse yükseldikçe maliyet hesabı üzmüş olmalı ki bu aralar agresifliginle belli oluyor. Diye hayal ettim haklı degilmiyim yucin hc. Bu forumda sesli düşündüm. Burada yazamayan bir inek var ona gelsin. Çünkü çok dillenmesin. Bana küfür ediyorlar diye topigi terk edip milleti kandirmisti o dönem ama sonrasında amacı başka imiş. Muhahahaaaaa

Yukarıda yazılı salak ifadesi bile benim için üzücü oysaki adamin normal konuşması bu insanlarla.. arada burayı okudugunu belli etti geçen yazdigiyla demek ki merak eden birileri var acaba forumda ne olmuş diye vay be.

HSBC tav hedefini 31** den 34** e yükseltmiş. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    HSBC tav hedefini 31** den 34** e yükseltmiş. Ytd
    bende 41 den 44 e yükselttim ne var yani

yatırım tavsiyesi değildir..

Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bende 41 den 44 e yükselttim ne var yani

Çok havalı 😅 olmuş...
    hiç dinlenmesin mi yahu

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Çok havalı 😅 olmuş...
    hiç dinlenmesin mi yahu
    Bizi nasil dinlene dinlene dovduyse bu yil boyunca giderken de oyle gitsin ben okeyim

Yatirim tavsiyesi degildir..

Hocam keyif veriyor hisse dussede ciksada. Birçok hisse iyi prim yaptı bunun yaninda, ağır agir gitsin gelsin fazla birşey istemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hocam keyif veriyor hisse dussede ciksada. Birçok hisse iyi prim yaptı bunun yaninda, ağır agir gitsin gelsin fazla birşey istemiyorum.
    bende 20 hisse var ama 2020 de en çok güvendiğim iki hisseden biri bu karabatak diğeri de zaten kocaoğlan..

Sayfa 97/132 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •