Sayfa 99/114 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 907 madde; 785 - 792 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Turali hc nedersin indikatör soğutmaya basladimi.
    Bekliyoruz hocam, haber gelmesini. Tazminat ve yeni havalimanı işletme ihalelerini. Zaten bizden önce birilerine fısıldanır muhtemelen ama olsun benim uzun vade hisselerimden biri, satmadan bekliyorum..
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bekliyoruz hocam, haber gelmesini. Tazminat ve yeni havalimanı işletme ihalelerini. Zaten bizden önce birilerine fısıldanır muhtemelen ama olsun benim uzun vade hisselerimden biri, satmadan bekliyorum..
    Hayırlisi olur umarım. Her çeyreğe taksitler halinde pay etselerde olur, onun yerine yarisi nakit yarısını surdan burdan pay verselerde olur. Ne kadar gecikirse faizi o kadar da iyi olur. Aslında acele etmeye gerek yok haber hususunda nasıl olsa nemasina yansır. Ben başka haberlerin gelmesini yeni ihaleler falan daha güzel haberler olduğunu düşünürüm. Diğeri ne kadar geç gelirse etkiside çok olur. Tabi tavsiye değil.

Hayırlisi olur umarım. Her çeyreğe taksitler halinde pay etselerde olur, onun yerine yarisi nakit yarısını surdan burdan pay verselerde olur. Ne kadar gecikirse faizi o kadar da iyi olur. Aslında acele etmeye gerek yok haber hususunda nasıl olsa nemasina yansır. Ben başka haberlerin gelmesini yeni ihaleler falan daha güzel haberler olduğunu düşünürüm. Diğeri ne kadar geç gelirse etkiside çok olur. Tabi tavsiye değil.
    Şirketin 24 Ekimde yayınladığı son basın bülteninde

"Atatürk Havalimanı’nın işletim süresinden önce kapanmasından dolayı doğan tazminat hakkımızın tutarının netleşmesi konusunda DHMİ ile yapmakta olduğumuz görüşmeleri sene sonuna kadar sonuçlandırmayı hedefliyoruz. "

yazıyor. Yılsonuna az kaldı. Para gelsin ki yeni halelere girelim. Aslında Sabiha Gökçen'e ortak olsak fena olmazdı ama Malezyalı şirket bırakmaz herhalde, çok yoğun çalışıyor orası özellikle AHL kapandıktan sonra. AHL kapasitesi bir yer bulsak uçarız...

İstanbul dışında hiçbir yer paklamaz. Ya Sabiha ya YHL. Ucundan kıyısından.

Bununda gözü 2766 da olabilir mi? Ytd. Gözünü seveyim.

Oooo daha iyisi mi ayıp ayıp..

Yucin hc goruyonmu aynı hissedeki kerametin alametini. Defter yapıyor valla benim birşey bildiğim yok, milyon lotlararasi 3 kuruşla cigara parasıyla mi hele hele.

Bakırköy kaymakamlığı ve polis karakolu TAVın AHLdeki binasına taşınmış. Kira ödüyorlardır herhalde. Haftasonu bakırköyde duyuru asmışlardı taşındık diye.

Sayfa 99/114 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •