Sayfa 172/721 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: Madam Despina

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Amirim öyle diyonda
    Geleceğin lideri hintliler abi ya. Ciddi diyom bak ha
    Pis mis
    E
    Naapalim yani :-)
    Nufusunun 2% si sıkı herifler abi onlarında zaten 90% ı ABD Aussie Kanadada . Hindistanın içinde toplam 18 kişi var abi kafası çalışan
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Nufusunun 2% si sıkı herifler abi onlarında zaten 90% ı ABD Aussie Kanadada . Hindistanın içinde toplam 18 kişi var abi kafası çalışan
    Yahu benim Türkiye' de tanıştığım bir Hintli hatun var idi.
    Atmayayım şimdi ne okuduğunu, hatırlamıyorum ama...
    Muhabbet sırasında "koca bulmak için" okuduğunu ve okuyan bütün Hintli kadınların da bunun için okuduğu iddia etmişti.
    Eğer üst tabakadan koca bulmak istiyorsan, doktora, mastır... Yürümen lazımmış rivayet o ki.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3. Bi yerde okudum.

Lüküs şeyler satan bi Türk firmada çalışan birisi.
    Bunun rakiplerinden biri de İsrailli firma.

İsrailliyle konuşıyo bizimkisi, Yitzak bizim Mehmet'e toplam cironun yğzde 35'ini Hindistan'dan yaptıklarını söylüyor. Memo şaşırıyor, Hindular fakir ama diyor.

Ariel de ona cevaben "evet ama 1.3 milyarlık nüfusunun 70 milyonu dolar milyoneri" diyor. Memo şaşkın, Memo bitik, Memo shock!

Yahudi gafası böyle çalışır işte. Sen ben dalga geçeriz Ganj, boklu su, inek, filmler, baharat vs

Yahudi ordaki 70 mn luk zenginlere mal satar.

This is Spartaaaaaaa.
    Burası Ispartaaaaaa!

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bi yerde okudum.

Lüküs şeyler satan bi Türk firmada çalışan birisi.
    Bunun rakiplerinden biri de İsrailli firma.

İsrailliyle konuşıyo bizimkisi, Yitzak bizim Mehmet'e toplam cironun yğzde 35'ini Hindistan'dan yaptıklarını söylüyor. Memo şaşırıyor, Hindular fakir ama diyor.

Ariel de ona cevaben "evet ama 1.3 milyarlık nüfusunun 70 milyonu dolar milyoneri" diyor. Memo şaşkın, Memo bitik, Memo shock!

Yahudi gafası böyle çalışır işte. Sen ben dalga geçeriz Ganj, boklu su, inek, filmler, baharat vs

Yahudi ordaki 70 mn luk zenginlere mal satar.

This is Spartaaaaaaa.
    Burası Ispartaaaaaa!
    Abi 1.3 milyar içinden 70 milyona ulaşacağıma İstanbul Nişantaşı , Ankara Çayyolundaki sosyetik 50+ kadınlara ulaşsan yeter zaten

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Yahu benim Türkiye' de tanıştığım bir Hintli hatun var idi.
    Atmayayım şimdi ne okuduğunu, hatırlamıyorum ama...
    Muhabbet sırasında "koca bulmak için" okuduğunu ve okuyan bütün Hintli kadınların da bunun için okuduğu iddia etmişti.
    Eğer üst tabakadan koca bulmak istiyorsan, doktora, mastır... Yürümen lazımmış rivayet o ki.
    Zor insanlar amirim çok zor . Kadını ayrı zor erkeği ayrı.

6. Geçmiş zaman... Siemens' te miydi neydi...?
    Bi ofisten Hindistan yönüne aşırı veri trafiği belirliyorlar.
    Bakıyorlar aynı yönde bolca da tel konuşması da var.
    -Lan n'oluyor?
    diye araştırınca.
    Home office çalışan bölge yazılım direktörlerinin, atıyorum 15.000 USD maaşla yaptığı işi Hintlilere 3000USD' ye ihale etmiş.
    Ense kebap yatıyor

7. Ne güzel yav, sizin hep büyük firmalarla yabancılarla anılarınız var. Benim büyük firmalarla ilgili tek anım var, o da Siemens'den küçük ev aletleri almıştık, müşteri hizmetlerine bi şey danışmıştım. Türk bi ablaydı zaten, Hintli değil.

Bi de yıllar önce Mercedes'in internet sitesinden C ve E serisinin kataloglarını istemiştim evime kargo yapmışlardı.

Bu arada Apple, mepıl, Nasa, masa vs en büyük şirketlerin çoğunda Hintli yazılımcılar çalışıyomuş. Geçende Ay'a sonda yolladılar. İdrar sondası değil haa uydu sondası. Uydu çanak anteni sanırım.

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ne güzel yav, sizin hep büyük firmalarla yabancılarla anılarınız var. Benim büyük firmalarla ilgili tek anım var, o da Siemens'den küçük ev aletleri almıştık, müşteri hizmetlerine bi şey danışmıştım. Türk bi ablaydı zaten, Hintli değil.

Bi de yıllar önce Mercedes'in internet sitesinden C ve E serisinin kataloglarını istemiştim evime kargo yapmışlardı.
    Abi niye öyle diyorsun?
    Bildiğim kadar; özellikle son dönem, çok büyük bir firma olan Tekfen' le çok yakın ilişkiniz var

Sayfa 172/721 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •