Sayfa 286/721 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: Madam Despina

1. #Sise
    Yaklaşık 11 ay sonra "3 aylık pivot direnci" üzerine çıktı. 5.37 üzerinde tutunabildiği sürece 5.4x lerde bir kaç direnci olsa da görüntü düzelmeye devam edecektir:

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2. Hayirli olsun oblo reyiz.

Hektas'i fena.kacirdik. Pipisinden eşek arisi sokmus Arap atı gibi kosuyor nomissiz.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Hayirli olsun oblo reyiz.

Hektas'i fena.kacirdik. Pipisinden eşek arisi sokmus Arap atı gibi kosuyor nomissiz.
    Eyvallah Oralet reyiz.
    Kısmet.
    Son düzenleme : obblomovv; 15-01-2020 saat: 01:12.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4. dönmenize sevindim üstadım...kolay gelsin.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Abi ben buradayım zaten!
    Niye "3. şahıs " kullanıyorsun hakkımda anlamadım ki.
    El cevap:
    "He! 3. turu dönüyorum. Darısı belasını arayanların başına!
    osman gelişine inanamadı ondandır dostum
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Abi ben buradayım zaten!
    Niye "3. şahıs " kullanıyorsun hakkımda anlamadım ki.
    El cevap:
    "He! 3. turu dönüyorum. Darısı belasını arayanların başına!
    kendinden hariç 3 boğazı doyurmak zor olsa görek abi. Osman sanıyor ki 2 kere boşandın 3ncüyü alıyorsun. yanlış anlaşılmayı düzeltmeyelim bu sn obblonun 3ncü zevcesi. 4 e tamamlayacak islami usullere göre

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Hayirli olsun oblo reyiz.

bu da şişe grubu sürünüyor diye ben hariç kimsenin yüzüne bakmadığı(hala da bakmamaya devam ettiği) ANACAM. şişenin güzel kızı. dibinden çok kısa sürede 91% yaptı taq! babası ile abileri sürünürlerken!

8.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    kendinden hariç 3 boğazı doyurmak zor olsa görek abi. Osman sanıyor ki 2 kere boşandın 3ncüyü alıyorsun. yanlış anlaşılmayı düzeltmeyelim bu sn obblonun 3ncü zevcesi. 4 e tamamlayacak islami usullere göre
    Herif evlenirken de teknik analiz kullanıyor o vakit. Hatuna uzaktan bakıyor, Bolinger, Macd uygunsa konuşuyor, espri anlayışı, dünya görüşü, nelere güldüğü de 200 günlük hareketsiz ortalamaları yukarı keserse ediyor evlenme teklifini. Vay anam babam. Vişşşşş.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    bu da şişe grubu sürünüyor diye ben hariç kimsenin yüzüne bakmadığı(hala da bakmamaya devam ettiği) ANACAM. şişenin güzel kızı. dibinden çok kısa sürede 91% yaptı taq! babası ile abileri sürünürlerken
    Oooo harika, bu yavruyu nasıl gözlerden ırak tutabilmeyi başarmışlar hayret!

Sayfa 286/721 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •