Sayfa 422/721 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Abooow çarşı karışmış geceden beri hocam,neyse biz devam edelim.Froto 4 saatlik beyle.

Karışan bişey yok amirim.
    Arkadaşımızla,
    "bu topikte tavsiye edilmesi teklif dahi edilemez senetler"
    konusundaki uzmanlığını başka başlıklarda sergilemesi konusunda anlaştık.
    O da sağolsun olgunluk gösterdi.
    "Çöp"leri başka bir yerde övecek.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2. Okey hocam zaten zor günlerden geçiyoruz.Geçen gün bir cenazeye katıldım tanıdıklarla sohbet ettik biraz tabi mesafeli ve maskeli onlara köyde biraz yeriniz varsa içine bir baraka veya konteyner kondurun,şeker, un,çay,bitki tohumları,odun vs bulundurun dedim.
    Paranın bir öneminin olmadığı günlerde faydalı olur.Belki biraz abarttım ama tedbir tedbirdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Okey hocam zaten zor günlerden geçiyoruz.Geçen gün bir cenazeye katıldım tanıdıklarla sohbet ettik biraz tabi mesafeli ve maskeli onlara köyde biraz yeriniz varsa içine bir baraka veya konteyner kondurun,şeker, un,çay,bitki tohumları,odun vs bulundurun dedim.
    Paranın bir öneminin olmadığı günlerde faydalı olur.Belki biraz abarttım ama tedbir tedbirdir.
    Haklısın usta.
    99 depremi sonrası, sanırım AFAD çatısı altında, İstanbul'a
    içinde gıda ve yardım malzemeleri bulunan yaklaşık 2 bin konteyner koymuşlardı...
    N' oldu? Talan...

Bizim milletimiz "zeki, çevik, âhlaklı" dır...
    Daha düne kadar "senin tarlanın sınırı benim 1 karış toprağıma...", "ineğin bahçeme ..." girmiş diye yıllar süren kan davaları sürdürmüş bir neslin efradıyız biz.
    Dikkat et, konu-komşudan olma konteynır diye...
    Yaş sebze, meyve iyidir abi.

Paranoya teorisi gibi olacak ama...
    Zaten azalarak biten tarım, bu sürecin sonunda patates olur, acil bir eylem planımız yoksa.
    Varsa ben duymadım. Hakkımızda hayırlısı.

4.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    #TSPOR.

Bıkmadılar vatandaşı "silkmekten"...
    Burada yine bi operasyon kokusu var.
    3 gün sonra KY Twitter' da yine ağlar "Ahmet Ağaoğlu hisse geri alımı açıklasın!" diye...

Aha bu da "pazarlanan" hisse hakkında yazdığım yazı.

"Türkiye' de spor kulüplerinin hissesini almak kadar anlamsız başka bir şey yok..."
    Diyeceğim ama bir gülme geliyor. Ülkede anlamlı bir şey kalmış gibi...

Bunlar kontratlı, tazminata bağlı milyonlarca euroluk ödeme yükümlülükleri olan şirketler.
    Gelirleri?
    1-TV yayın hakları.
    2-Bilet hasılatı.
    3-Sponsorluklar.
    3.5-Forma vb satışı...

Normal zamanda zaten küllüm zarar eden bu "şirket!"lere;

"Maçlar durdurulmuş bilet geliri yok, TV yayın haklarını elinde bulunduran şirket ödeme yapmamak için kıvırırken" mi nur yağacak?

Daha önce de söyledim. Daha güvenilir coinler var piyasada. En azından milyonlarca euroluk borçları, ödeme yükümlülükleri yok.

5. [IMG]Paranoya teorisi gibi olacak ama... Zaten azalarak biten tarım, bu sürecin sonunda patates olur, acil bir eylem planımız yoksa. Varsa ben duymadım. Hakkımızda hayırlısı.[/IMG]

Ben siyaseti hiç sevmem,Din ve Ahlak öğretmenimiz vardı,çocuklar Politikanın eş anlamı Şeytan'dır derdi.
    Tarım ve hayvancılık patates olmuş zaten,şeker pancarına kota koyup,mısır şurubu fab.açılan,tütüne kota koyup ABD den yıllık 1 milyar dolarlık tütün alan,yerli tohum kullanımına ceza verilen topraklarda yaşıyoruz.Daha ne olsun hocam

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]Paranoya teorisi gibi olacak ama... Zaten azalarak biten tarım, bu sürecin sonunda patates olur, acil bir eylem planımız yoksa. Varsa ben duymadım. Hakkımızda hayırlısı.[/IMG]

Ben siyaseti hiç sevmem,Din ve Ahlak öğretmenimiz vardı,çocuklar Politikanın eş anlamı Şeytan'dır derdi.
    Tarım ve hayvancılık patates olmuş zaten,şeker pancarına kota koyup,mısır şurubu fab.açılan,tütüne kota koyup ABD den yıllık 1 milyar dolarlık tütün alan,yerli tohum kullanımına ceza verilen topraklarda yaşıyoruz.Daha ne olsun hocam

Vallah öyle bir döneme denk geldik ki...
    Uzmanlık alanında öneri anlamında muhalif bir kelam etsen,
    kahve muhabbetlerinden edindiği engin bilgisi ile karşı çıkıp, sonunda da "Bimer, Cimer' e şikayet etmekle tehdit eden" bir angut çıkıyor.
    Cehaletin bu kadar kutsandığı başka da dönem görmedim hayatımda. İlgili kitlenin mesel vermeyi çok sevdiği Lût kavmi gibi olmasa sonumuz bari...

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Multi Time Frame Ichimoku ve bendeki ortalamalarla da durum böyle:

Henüz benim ekranımda kayda değer bir ortalama kesişimi yok. Fiyat 20 bar günlük ortalama üzerinde.
    Orta vade için önemsediğim Günlük IM Kijunsen' in hala altındayız(97.521). Önceki grafikte sözünü ettiğim 3 Aylık Pivot seviyesi de 98.705' te idi.
    Bu durumda 98.800 üzeri görece güvenli bölge demek mümkün sanırım.

En yakın direnç bu bakış açısı ile Aylık IM SSA(97.388).
    Olaya böyle bakınca da 97.xxx li seviyelere kadar ciddi bir direnç olmadığı anlaşılıyor.
    (Günlük ve üzeri periyottan söz ediyorum elbette.)
    Bu ekranda da en yakın destek Aylık IM SSB(94.732).
    Aylık pivot da 94.985 di yukarıdaki grafikte...
    Yani 94.732 altına sarkmadığı, 94.985 altında kapatmadığı sürece yukarı doğru 1500-2000 puanlık bir marjdan söz edilebilir...
    Diye düşünüyorum ben...

97.xxx lere geldiğimize göre...

8. Dediğim gibi siyaseti sevmiyorum biz işimize bakalım hocam, mavi çizgiye geldik bakalım kapanış nasıl olacak.

Sayfa 422/721 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •