Sayfa 456/721 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: Madam Despina

1. [IMG]Pinsu' da Corona' yı tedavi eden su bulmuş herhalde[/IMG]

Buna iki kere güldüm hocam sen çok yaşa.
    Adamlar Allah'ın suyun başını tutmuş şişeleyip şişeleyip satıyorlar,neredeyse yıllık sermayesi kadar zarar yazıyorlar.

Ismeni 2 yıldır tutuyorum 2 temettü aldim ilk kez tavan oldu korkmaya başladım acsel 4.24 maliyet kriz öncesi almıştım ilk temettumu alacağım 6.4 bir boşluk var ora dolar diye düşünüyorum ky nin tek şansı sabır ve kademeli birikim esmarka yazmış 25 pegasus 65 pegasus böyle para yok 25 den alamaz 65 den satamazsın ama 35 ortalama yapıp kusura bakmayin ben kumar diyorum 50 ortalama ile satarsın %40 yapar ama bunu kac kere yapabilirsin neyse bu işte sabır ve celik gibi sınır olacak iyi aksamlar grafikler için teşekkürler

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    #KRDMD, KO, Gün.

Geçen sefer de A/B grubunu pivot üzerine taşıyıp, D yi pivottan çevirmişlerdi.
    Bir kez daha aylık Pivota dayamışlar...
    Bu defa grafik olarak daha olgun.
    Bakalım 2.13 üzerine atarak, 2.24-2.26 hedeflerine gidebilecek mi?

Daha önce varant yatırımı yapmadım, anlamıyorum da ne yalan söyleyeyim üstadım. KRDMD alım varantı 3 kuruş 48 kuruştan düşmüş. Bu varantlar mantıklı mıdır sizce, hiç yatırım yapıyor musunuz?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]Pinsu' da Corona' yı tedavi eden su bulmuş herhalde[/IMG]

Buna iki kere güldüm hocam sen çok yaşa.
    Adamlar Allah'ın suyun başını tutmuş şişeleyip şişeleyip satıyorlar,neredeyse yıllık sermayesi kadar zarar yazıyorlar.

Valla ben kendimi bildim bileli aynı döngü içerisinde. Hatta sadece #Pinsu değil, bir kaç Yaşar Gurubu hissesi...
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Ismeni 2 yıldır tutuyorum 2 temettü aldim ilk kez tavan oldu korkmaya başladım acsel 4.24 maliyet kriz öncesi almıştım ilk temettumu alacağım 6.4 bir boşluk var ora dolar diye düşünüyorum ky nin tek şansı sabır ve kademeli birikim esmarka yazmış 25 pegasus 65 pegasus böyle para yok 25 den alamaz 65 den satamazsın ama 35 ortalama yapıp kusura bakmayin ben kumar diyorum 50 ortalama ile satarsın %40 yapar ama bunu kac kere yapabilirsin neyse bu işte sabır ve celik gibi sınır olacak iyi aksamlar grafikler için teşekkürler
    Hayatımda değil 2 Yıl... 1 Ay kağıt taşıyabilecek sabrım olmadı.
    1 kez... O da THYAO' yu 3 ay taşıdım galiba. Grafik görüntü güzel, araya da tatil girdi diye...
    6.x lerden alıp iyi para diye 9.x lere satmıştım. Mâlum 2017-18 çıkışı. 20 TL' ye gitmişti...

Temel düstûrum aylık anaparayı %5-10 arttırabiliyorsak, kümülatif getirisi gayet yeterli.
    O nedenle ben sattıktan sonra neyin, nereye gittiğine bakmıyorum. Bakmamaya çalışıyorum.

Her bedenin vitamin, mineral ihtiyacının farklı olması gibi bir şey yatırımcının ihtiyacı da.
    "Kim neyi başarabiliyorsa en doğru yol da o dur" şahsi fikrim.

Mesela kredili yakalandım bir kaç kez pandemi öncesi. 1 ayda aldığımı 1 saatte verdiğim oldu...
    Forumda da bilinen, teknik anlamda çok başarılı bir arkadaşımız,
    döviz pozisyonundayken, kotasyonda açılmayınca pozisyonunu bile kapatamadı.
    Oturduğu evi dahil her şeyini satmak zorunda kaldı...

Extrem başarılar değil önemli olan. Mümkün olduğunca, istikrarlı/güvenli kazanç.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Daha önce varant yatırımı yapmadım, anlamıyorum da ne yalan söyleyeyim üstadım. KRDMD alım varantı 3 kuruş 48 kuruştan düşmüş. Bu varantlar mantıklı mıdır sizce, hiç yatırım yapıyor musunuz?

Varant olayına hiç girmedim. Şahsen girmeyi de düşünmüyorum.
    Diyelim atacak tek kurşunum kaldı...
    Gider Coin vadeliye yatırırım daha iyi.
    Krupiye ile tek başına kumar oynamak gibi bir şey...
    Benim gözümde.

7. #TAVHL, KO, Gün.

Daha önce de 100G ortalama ve Yıllık Pivot desteği üzerine atmaya çalışmış lakin tutunamamış.
    Bir kez daha deneme çabasında, bu defa ortalamalar vb biraz daha düstûruplu.
    Solda görüldüğü gibi 2x. seviyelerinde çok sayıda direnç mevcut.
    Ancak bu defa 21.57 üzerine atıp tutunabilirse...
    En azından +30kr/gün eğimli, Pazartesi değeri 23.92 TL olacak kanal üst bandına bir "pin" denemesi daha mümkün.

Not: Tek bir ekranda olsun diye farklı göstergelere ait iki ekranı aynı anda ekledim. Her ikisinde periyot günlüktür...:

8. #CEMTS, KO, Gün.

Geçen ayın da yükseğinin üzerine çıkarak kapattı.
    Aynı zamanda Günlük ve Haftalık ortalamaların tümünün üzerinde.
    Fiyatla birlikte göstergeler de yeni zirve yaptılar.
    7.09' dan 7.19 a dek çeşitli dirençler mevcut.
    Lakin 7.11 seviyesindeki Yıllık Pivot üzerine atıp tutunabilirse...
    Önünde 8.28 TL' ye dek boş bir alan bulacak...

Sayfa 456/721 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •