Sayfa 492/721 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Yoksa tüketirler adamı abi...:

Böyle tehlikeli işlerde adrenalin aramaya gerek varmı usta.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Piiii altcoin ve 2-3 yıl... Allah sabır versin...
    Uygun bir kaldıraçla vadeli, BTC karşısında al vermiş x bir altcoin, BTC 7150 yi görse 3. böbreği hediye eder...
    O kadar risk alınır mı yahu? 2-3 yıla altcoinlerin %75 i çöp olur. Tabi Coin piyasasının bir geleceği varsa...
    üstadım örnek vermek istemiyorum ama mesela DASH,

şu anda dünyanın pek çok ülkesinde özellikle Venezuela'da yüzlerce firma tarafından kabul ediliyor. 1000 dolar idi. Her şeyi sattıkları dönemde 150-200 TL'ye bakın dolares demiyorum TL'ye düştü. Dünyada sadece 19 milyon adet var siz bunun çöp olacağına inanıyor musunuz gerçekten?

Ki öyle altcoinler var ki şimdiden birçok büyük firma ile yıllar sonrası için anlaşma yapmış.

Ayrıca IMF'nin piyasaya süreceği SDR de coin olarak çıkacak.

geleceğin parası coin, banknotlar ise çöp olacak.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Fx te habere çok duyarlı oluyormuş fiyatlar yani tehlikeli bulaşmaya değmez.Bizim piyasalarda Akbank'tan işlem yapılan bir platform varmış ama onda'da şuan işlem yapılamıyor diye okumuştum.
    https://www.tradeall.com/tradeall-up-tanitim.aspx
    Bi ara yarışması vardı... Çok keyifliydi.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Böyle tehlikeli işlerde adrenalin aramaya gerek varmı usta.

Abi aynı şey yav...

Hiç bizim endekse dk.lık baktın mı?

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Fx te habere çok duyarlı oluyormuş fiyatlar yani tehlikeli bulaşmaya değmez.Bizim piyasalarda Akbank'tan işlem yapılan bir platform varmış ama onda'da şuan işlem yapılamıyor diye okumuştum.
    AES fon var Akbank'ta.Petrol fonu. O kadar çok almak isteyen olmuş ki adamlar 50 milyar adet ile sınırlamak zorunda kalmış ancak baktığımda sene başından beri düşüş %67. Alım verdim bakalım Cuma gelecek mi fonlarım
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    üstadım örnek vermek istemiyorum ama mesela DASH,

şu anda dünyanın pek çok ülkesinde özellikle Venezuela'da yüzlerce firma tarafından kabul ediliyor. 1000 dolar idi. Her şeyi sattıkları dönemde 150-200 TL'ye bakın dolares demiyorum TL'ye düştü. Dünyada sadece 19 milyon adet var siz bunun çöp olacağına inanıyor musunuz gerçekten?

Ki öyle altcoinler var ki şimdiden birçok büyük firma ile yıllar sonrası için anlaşma yapmış.

Ayrıca IMF'nin piyasaya süreceği SDR de coin olarak çıkacak.

geleceğin parası coin, banknotlar ise çöp olacak.

Yav ona bişey demedik.
    Geleceğin teknolojisi bu eyvallah da...
    Venezuella' nın kendisi battı be ya.
    Birileri kalacak ayakta. Hakim gücün desteklediği...
    İşte asıl eliminasyon o zaman başlayacak.

7. Bu şekilde bir varyata yaparmı acaba.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Yav ona bişey demedik.
    Geleceğin teknolojisi bu eyvallah da...
    Venezuella' nın kendisi battı be ya.
    Birileri kalacak ayakta. Hakim gücün desteklediği...
    İşte asıl eliminasyon o zaman başlayacak.
    Anlaşması olanları, sınırlı olanları özellikle milyonla sınırlı olanları, şu an ya da gelecekte geçerliliği olan herhangi bir teknolojiye dayalı olanları sepet yapıp kenara atıp unutmak gerekli.

Bu adamlar altından çıkacak, borsadan çıkacak nereye yatıracak parayı? İllaki altcoinlere pump yapacaklar.

Size bir şey söyleyeceğim ama belki güleceksiniz ve dalga geçeceksiniz. Bir dönem bir altcoini alıp sattığım para ile arsa satın aldım ama sanal arsa. Kimisine saçma gelir ama benim arsamın iki yanını adını vermeyeceğim büyük bir global teknoloji firması aldı bir yıl sonra.

Sayfa 492/721 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •