Sayfa 505/721 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Madam Despina

Haftasonu için de coin bakıyorum üstadım. Biraz da coin mi trade etsek? Sizin var mı UV coin portföy? Binance'da günlük faiz başlamış. Hepsini günlük faize koydum. Az ama hiç yoktan iyidir.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayın oblomov endekste yükselen takozu bir daha koyabilirmisiniz 2008 yili grafiklerine bakiyorum haziran temmuz donemi cok benzeşmiyor mu

58 000 32000 32000 43000 sonra 20000 ler

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Sayın oblomov endekste yükselen takozu bir daha koyabilirmisiniz 2008 yili grafiklerine bakiyorum haziran temmuz donemi cok benzeşmiyor mu
    Bu yapıdan söz ediyorsanız... 240 DK bu. Günlükte karşılığı yok.

Örneğin 60 DK bakarsak aşağıda soldaki gibi. Günlük aynı yapıyı kurgulamaya kalkarsak sağdaki gibi(1 adet ihlal içeriyor):

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Haftasonu için de coin bakıyorum üstadım. Biraz da coin mi trade etsek? Sizin var mı UV coin portföy? Binance'da günlük faiz başlamış. Hepsini günlük faize koydum. Az ama hiç yoktan iyidir.

Ben coin tutmuyorum. Trade fırsatı gördüğümde giriyorum, 1 gün tuttuğum olmadı.
    O nedenle BTC değil, USD temelli bakıyorum olaya.

6. Selam hocam. AYGAZ aldım Dün stopladim.Güçlü rasyolleri olan ALGYO kısada yön ve destek dirençlerin rica ediyorum. Affınıza sığınarak çok kaybettim bu borsada endeks yönüde tam bilmediğim için artık kaybetmeden sağlam bir hisse bulma arayışımızda yardımcı olmanızı rica ediyorum

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Selam hocam. AYGAZ aldım Dün stopladim.Güçlü rasyolleri olan ALGYO kısada yön ve destek dirençlerin rica ediyorum. Affınıza sığınarak çok kaybettim bu borsada endeks yönüde tam bilmediğim için artık kaybetmeden sağlam bir hisse bulma arayışımızda yardımcı olmanızı rica ediyorum

#ALGYO, KO, Gün.
    Yaklaşık 10 gün süren yatay süreçte, 12.55 Yıllık Pivottan destek bulmuş gibi.
    Geçen Hafta, Haftalık Pivot Desteğinin üzerine atmış.
    Bir aksiyon olacaksa 13.52 üzeri kapanışlarla olacaktır.
    Bu durumda ilk hedef 14.2x ve 14.6x ler olabilir.
    12.55 altı kapanış yapmadığı sürece bende görüntü böyle.

Mesajınıza cevaben söyleyebileceklerim hemen hemen bu kadar.
    Kaybınız için üzüldüm. Ancak;
    Kendim endekste düzeltme bekliyorum. Elimde hisse yok. Böyle bir durumda size nasıl yardımcı olayım?
    Hakkında grafik anlamında fikrim olan senetleri burada yazıyorum zaten.
    Yazdıklarımı okuduysanız, hiç bir yerinde temel analize dair tek bir kelime geçmez.
    Çünkü bildiğim bir mesele değil.

Ayrıca;
    Vadenizi, beklentinizi, psikolojinizi bilmeyen bir profesyonel bile yardımcı olamaz.
    "Olurum" diyen de yalan söylüyordur.
    Tuncay TURŞUCU gibi temel analizle hisse filtreleyen hocalarımız var.
    Bir bakın derim:
    https://twitter.com/TuncayTursucu/st...613930501?s=20

Dilerim gönlünüzce olur.

8. Allah sizden razı olsun hocam. Yeni üye oldum ama forumu epeydir takip ediyorum. Sizlerin iyi niyetle ve sabırla yaptığınız paylaşımlar için teşekkür ediyorum. Olası endeks düzeltmede takip edebileceğimiz bir hises varmı? Tabiki yatırım tavsiyesi olmadan. Allah sizden razı olsun değerli hocam.

Sayfa 505/721 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •