Sayfa 507/721 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: Madam Despina

1. Adel ileriye dönük değerlendirme yapılacak olursa,Uluslar arası ticaretin durma veya yavaşlama dönemine girdiği bu zamanlarda,
    Çin'den gelen ucuz kırtasiye malzemelerinin olmadığı bir ortamda her ne kadar okullar tatil olsada bu malzemelerin tüketilmeye devam ettiğini biliyoruz.Bu durum adele olumlu yansıyabilir.

Haftalık grafikte 11.91 lik yeşil ort. ve 12.10 luk mavi çizgi üzerinde tutunduğu müddetçe yukarıdaki hedeflere gidebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Adel ileriye dönük değerlendirme yapılacak olursa,Uluslar arası ticaretin durma veya yavaşlama dönemine girdiği bu zamanlarda,
    Çin'den gelen ucuz kırtasiye malzemelerinin olmadığı bir ortamda her ne kadar okullar tatil olsada bu malzemelerin tüketilmeye devam ettiğini biliyoruz.Bu durum adele olumlu yansıyabilir.

Haftalık grafikte 11.91 lik yeşil ort. ve 12.10 luk mavi çizgi üzerinde tutunduğu müddetçe yukarıdaki hedeflere gidebilir.
    Gayet mantıklı, eline sağlık hocam

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Her gönderiniz sabır kokuyor. Başarılarınızın devamını dilerim üstad
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Gönderilerinizin birinde hisse tutma sürenizin kısa olduğunu, bu konuda biraz sabırsız olduğunuzu söylediğinizi hatırlıyorum. O gönderinizi şimdi bulamadım. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Diyeceğim o ki bu kadar sabırla analiz gerçekleştiriyorsunuz. İnşallah hisse tutma sürenizi (buna ben de dahil) uzatır ve bol kazanca ulaşırsınız...

Tekrar ellerinize sağlık diyorum, tekrar başarılar dilerim...

Hisse tutma-taşıma meselesi biraz ekonomik, biraz stratejik, biraz zorunluluk... Karmaşık yani.
    Kim neyi başarabiliyorsa en iyi strateji onun için "o" dur, diye düşünüyorum.

Teşekkürler hocam. Bilmukabale iyi dilekleriniz için.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Her gönderiniz sabır kokuyor. Başarılarınızın devamını dilerim üstad
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Gönderilerinizin birinde hisse tutma sürenizin kısa olduğunu, bu konuda biraz sabırsız olduğunuzu söylediğinizi hatırlıyorum. O gönderinizi şimdi bulamadım. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Diyeceğim o ki bu kadar sabırla analiz gerçekleştiriyorsunuz. İnşallah hisse tutma sürenizi (buna ben de dahil) uzatır ve bol kazanca ulaşırsınız...

Tekrar ellerinize sağlık diyorum, tekrar başarılar dilerim...
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sn.obblomovv elimde hisse yok dediniz. Şoktayım inanın bazı sektörler bağıra bağıra gidiyor. Bilanço beklentileri var. Dipten alanlar parayı iki katına çıkardılar. Bizim gibi tepeden yakalanlar ise beklemedeyiz anaparadan zarar etmemek için. Bu arada size zahmet ADEL e bakabilir misiniz? Uçacak kaçacak diye twiterde grafikler paylaşıyorlar. Şimdiden teşekkür ederim...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar.

Sayın BJK Coccinella ' ya cevaben yazdığım gibi, benim koşullarım böyle gerektiriyor.
    Twitter meselesi kanayan bir yara küçük yatırımcı açısından. Bilgi kirliliği çok fazla.
    Genel geçer tavsiyem; en azından trendler ve temel formasyonlar, göstergeler konusunda bilgi edinmek lazım ki;
    önümüze düşen bir bilginin gerçekliğine dair fikrimiz olsun.

Aynı anda 10.000 kişiyi harekete geçirebilen bir hesabın "gidecek" dediği bir hissenin,
    "tahta sahibinin işine gelmemesi/istememesi" dışında gitmeme ihtimali yok.
    Ancak bu tür hisseler, gittikleri gibi gelirler genelde.
    Risk algınıza uygunsa, kotarabiliyorsanız... Ne âla.
    Sayın Dandanakan yazmış gördüğüm kadarıyla. Grafiğe bakar ekleyeceğim bir şey, edebileceğim kelâm varsa eklerim.

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sn.obblomovv elimde hisse yok dediniz. Şoktayım inanın bazı sektörler bağıra bağıra gidiyor. Bilanço beklentileri var. Dipten alanlar parayı iki katına çıkardılar. Bizim gibi tepeden yakalanlar ise beklemedeyiz anaparadan zarar etmemek için. Bu arada size zahmet ADEL e bakabilir misiniz? Uçacak kaçacak diye twiterde grafikler paylaşıyorlar. Şimdiden teşekkür ederim...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

@Dandakan hocamın yazdıklarını ekleyecek pek bir şey göremedim açıkçası.
    Twitter' da yazanların gerekçelerine baktım. Orada da elle tutulur bir şey göremedim.
    Ancak yukarıda yazdığım gibi...
    Bir twitter "feno"su "gidecek" dediyse, özellikle böyle sığ tahtalar gidebilir...
    Günlük hacmimin 5 katı talep gelse ben bile giderim

Ezcümle, Liste dışından;

#ADEL, KO, Gün.

(En sağdaki kanal üst bandını yeşil çizmişim ama... O bir düşen kanal...)

3 Aylık Pivot' a kadar güzel gelmiş. Ve 15 gündür kıramamış.
    En sağda görülen düşen(üst), yükselen(alt) kanal arasında sıkışmış.
    Gelecek hafta bir yönde kırılacağı mâlum.
    Görüntü fena değil, ama "kesin" yukarı kırılacağına dair bir veri yok.
    50G ortalama ve Günlük IM SSA' yı son barda kırması olumlu.
    12.xx ve 13.xx de bolca direnç mevcut olsa da, yukarı kırılım sığ bir hisse kolay kalkabilir.

Şahsi fikrim;
    Kanal yukarı kırılmadan, özellikle 12.23 üzerine yerleşmeden almam.
    13.36 üzerinde kapanışlar görmediğim sürece de "uçacak-kaçacak" lara inanmam.

6. Ön edit:Tüh. Arkadaş sildi. Yazık oldu...

Son dönem okuduğum en sürrealist gönderi. Tebrik ve teşekkür ederim.
    Gönlünüzce olsun dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Haftasonu için de coin bakıyorum üstadım. Biraz da coin mi trade etsek? Sizin var mı UV coin portföy? Binance'da günlük faiz başlamış. Hepsini günlük faize koydum. Az ama hiç yoktan iyidir.

8.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku

ETH/BTC tarafı tırtmış. Atlamışız. Kısa vadede bundan bişey çıkması zor...(bir kaç saat)

Sayfa 507/721 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •