Sayfa 620/721 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Allaha çok sükür abi.

Ancak, Thyaodan parada kazanmadım parada kaybetmedik. Zaman kaybettik. Terste kaldım satmadım.
    Grafiği adamlar çizdiler zaten geri geleceğini biliyordum bekledik. Biraz geç bile kaldı.
    Kredili işlem yapmam ve ihtiyacım olmayan para ile yatırım yaparım.

Batuhan

Süper. Terste bile yakalansan, tahammül edebileceğin parayla, tahammül edersen zarar ettirmeyecek senetlerde...
    Sırtın yere gelmez. Bravo.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Süper. Terste bile yakalansan, tahammül edebileceğin parayla, tahammül edersen zarar ettirmeyecek senetlerde...
    Sırtın yere gelmez. Bravo.
    Bu covid işini avrupanın bu kadar abartacağını düşünmemiştim. O kısımda yanıldık, zamanda kaybetmiş olduk.
    Hektaşta covid sürecinde 13 den 7,5 a kadar düştü, bu düşüş bana da fırsat verdi ve 8,50 den hektaşa ekleme yaptık
    Aslında Thyaodan da 8,5 dan almış, kademe yapmıştım. Ancak sonra o kademeyi satıp İsmene ekleme yaptım.
    Bu hamlede güzel oldu.

Hektaş zaten söylemeye gerek yok benim ana kağıdım , aşkım.
    Thayodan kazanamadık ama ismende kazanıyoruz şimdilik

Hibrit borsacı olduğumuzdan temelden , temel olmaz ise teknikten ekmeğimizin peşindeyiz.
    Şükürler olsun rızkımızı alıyoruz.

Sizinde teknik olarak bakış açınız, yardımlarınız çok önemli.
    Size de hem teşekkür ediyorum hemde alkışlıyorum.
    Çay borcunuzu da hatırlatıyorum

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

3.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Bu covid işini avrupanın bu kadar abartacağını düşünmemiştim. O kısımda yanıldık, zamanda kaybetmiş olduk.
    Hektaşta covid sürecinde 13 den 7,5 a kadar düştü, bu düşüş bana da fırsat verdi ve 8,50 den hektaşa ekleme yaptık
    Aslında Thyaodan da 8,5 dan almış, kademe yapmıştım. Ancak sonra o kademeyi satıp İsmene ekleme yaptım.
    Bu hamlede güzel oldu.

Hektaş zaten söylemeye gerek yok benim ana kağıdım , aşkım.
    Thayodan kazanamadık ama ismende kazanıyoruz şimdilik

Hibrit borsacı olduğumuzdan temelden , temel olmaz ise teknikten ekmeğimizin peşindeyiz.
    Şükürler olsun rızkımızı alıyoruz.

Sizinde teknik olarak bakış açınız, yardımlarınız çok önemli.
    Size de hem teşekkür ediyorum hemde alkışlıyorum.
    Çay borcunuzu da hatırlatıyorum

Batuhan
    Eyvallah dostum. Borcumuz, borç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Değerli yorumların için teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Hocam özelden de direkt sorduğunuz için yanıtlıyorum. Yoksa çok da fikir beyan etmek isteyeceğim bir şirket ve konu değil...
    O zaman neden fikir beyan ediyorum? Yanılıyor olabilirim ama şu "ayrıntı" dikkatimi çekti paylaşayım istedim.
    Yanlışsam belki biri düzeltir.

Ne diyor metinde?(Bu arada tamamen gönderdiğiniz metne dayanarak konuşuyorum):

Amaç:
    Tahsisli(KY ve borsa yatırımcısı dışarıda tutularak) sermayenin 10.000.000 TL arttırılması.

Yöntem:
    10.000.000 nominal paylı, B grubu imtiyazsız ve Borsa'da işlem görebilir nitelikte senedin Noya Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ye satışı.

Sonuç:
    Bugünkü kapanışı ne ITTFH hisselerinin?
    2.78TL. Çarpalım 10.000.000 adet ile = 27.800.000 TL.

Çıkarım(Madde 4' e kadar anladığım):
    Özetle şirket diyor ki; ben 27.800.000TL piyasa ederi bulunan 10.000.000 hisseyi, 10.000.000 TL' ye satıyorum.
    Bunu da sermayeye ekleyeceğim.

4. Maddede atıfta bulunulan "Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür'ün 7.1 maddesi" ni de aşağıya ekledim.

Bu senede ilişkin daha önce "operasyon vb" haberleri okuduğumu da hatırlıyorum.
    Haaa geri planda bir bildikleri bir amaçları vardır, bilemem ama...
    Burada KY veya borsa yatırımcısı yararına bir şey göremiyorum.

7.1. Borsaâ��da İşlem Gören Ortaklıkların Payları İçin:
    Payları Borsaâ��da işlem gören ortaklıkların paylarının; şirket yönetiminin el değiştirmesi
    sonucunu verecek miktarda ve anılan ortaklığın dahil olduğu grup dışındaki önceden
    belirlenmiş alıcı kişilere işbu Prosedür kapsamında satışında fiyat serbest bir şekilde belirlenir.
    Payları Borsaâ��da işlem gören ortaklıkların dahil oldukları aynı grup içerisinde ve grup içi
    ortaklar arasında yapılacak pay alış veya satışlarına ilişkin işlemler ile şirket yönetiminin el
    değiştirmesine yol açmayacak işlemlerde; işleme baz alınacak fiyat;
    ï�¼ başvuru tarihi itibariyle bir önceki haftanın son iş gününden geriye doğru veya
    ï�¼ başvuru tarihinden önceki iş gününden başlamak üzere geçmiş 10 iş günü
    boyunca oluşmuş ağırlıklı ortalama fiyatların ortalaması alınıp en yakın fiyat
    adımına yuvarlanması suretiyle tespit edilir. İşlem fiyatı, baz fiyata +/- % 20
    uygulanarak bulunan fiyat aralığında serbestçe belirlenir.
    Başvuru tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde ortaklık tarafından işlem gerçekleştirilmediği
    için yeniden başvuru yapılması halinde, işlem fiyatı yeni başvuru tarihi esas alınarak yeniden
    hesaplanır. Bu marjlar dahilinde taraflarca serbestçe belirlenen fiyattan işlemin işbu Prosedür
    kapsamında gerçekleşmesinin Borsa Genel Müdürlüğünce uygun görülmesi, işlem fiyatının
    Borsaca tekeffül edildiği anlamına gelmez.
    Ancak, aşağıda belirtilen hallerde toptan alış satış işlemlerinde işlem fiyatı, fiyat marjları
    dışında belirlenebilir:
    i) Borsaâ��da işlem gören ortaklıkların paylarının ikincil halka arz yoluyla satışının,
    zorunlu olmamakla birlikte Borsada toptan alış satış işlemleri kapsamında yapılması
    mümkündür. Bu durumda, işbu Prosedürâ��de geçerli fiyat marjlarının uygulanması esas
    olmakla birlikte, sözkonusu satışlarda, yatırımcı talebini teşvik etmek amacıyla, farklı
    5
    yatırımcı gruplarına veya farklı ödeme koşullarına bağlı olarak yapılacak ilave prim
    veya ilave iskonto uygulaması sonucunda oluşacak fiyatlar, Borsa tarafından uygun
    görülmesi halinde, fiyat marjları dışında kalabilir.
    ii) Daha önce gerçekleşen toptan alış satış işlemlerinde belirli bir süre ile sınırlı
    olmak üzere, alıcılara anlaşma fiyatından ilave pay alım hakkı verilmesi durumunda,
    konuya ilişkin bilgilerin önceden gerçekleşen satış işleminde kamuya açıklanması ve
    işlemin talep edildiği tarihten asgari 2 iş günü önce başvurulması kaydıyla, ilave satış
    işlemi anlaşma fiyatından gerçekleştirilebilir. Ek satış hakkı SPKâ��nın konu ile ilgili
    düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirilebilir.

https://www.borsaistanbul.com/docs/d...r.pdf?sfvrsn=8
    SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Ezcümle soru şu;
    Endeks 105.xxx ler ve olursa 11x ler arasında hareket ederken XU30 ve XBANK pozisyonlarını mı arttırmak gerekir?
    #TSKB, KO, Gün.

#XBANK' da olası bir toparlanmada göz önünde bulundurulması gerektiğini düşündüğüm senetlerden biri.
    Tüm Pivotlar ve ortalamalar üzerinde, 1.10-1.16 arası bol sayıda direnç mevcut.
    Ancak daha önce 0.9x lerdeki çıkış öncesi yakaladığımda da görüntü böyleydi.
    Kendisi lokomotif bir bir kağıt. Tempoyu tutturdu mu...

#ALBRK, KO, Gün.

XBANK demişken... Bu da listeye düşmüş.

1.39 u aşabilirse, 1.45 ve 1.49 ilk hedefleri olabilir.

YKBNK, KO, Gün.

Bugünkü hacimli yükselişi ile listeye giren bir banka daha...
    Boşuna XBANK demiyorum...

2.31 üzerinde tutunabildiği sürece, 2.36 ve 2.48 deki dirençlerini denemesi mümkün.
    2.48 üzerinde ise ilk gösterge direnci 2.66 da.

YKBNK uyuz çıktı.

6. @slickman dostum bot' a mı bağladın.

7/24 ne zaman baksam online ve topikte görünüyorsun

Sayın oblomov dostum şimdi bende kağıt yok ama is c alan 1 liralık kâğıda 38 kuruş ödemiyor mu ayrıca bu holding değil mi camlar sofalar is le başlayan bir ton iştirak b nın fiyatına bakın fk 3 pddd 0.38 her kes zengin olma peşinde ama sudan ucuz değil mi temettü verse hemen alirim yanlışlarımı düzelt ltfn ogreneyim.bende aynı hisseler kozalar yerine anadolu hayata geçtim acsel ismen Ege gub traktör vesbe ve link

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Sayın oblomov dostum şimdi bende kağıt yok ama is c alan 1 liralık kâğıda 38 kuruş ödemiyor mu ayrıca bu holding değil mi camlar sofalar is le başlayan bir ton iştirak b nın fiyatına bakın fk 3 pddd 0.38 her kes zengin olma peşinde ama sudan ucuz değil mi temettü verse hemen alirim yanlışlarımı düzelt ltfn ogreneyim.bende aynı hisseler kozalar yerine anadolu hayata geçtim acsel ismen Ege gub traktör vesbe ve link

Piyasa karışık, memleket bi başka, ABD karışık... Kafalar da elbet...
    Serbest stil güreşeceğiz artık.
    Bu havada ben UV' ciyim diyip, kıspet giyene saygım sonsuz.

Sayfa 620/721 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •