Sayfa 674/721 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: Madam Despina

1. Endexin haftalık görüntüsü böyle,yukarı çıkışta 106 diye beklemiştim,106 geçilince turuncu kanal alt bandını geçmekte zorlanacağını düşünmüştüm ama orayıda geçipkanal orta bandı kesikli çizgiye kadar çıktı,oralarda aynı zamanda Yıllık pivot 2. direnci vardı (1202) oranın üstünde kapanış yapamadı. Düşüşte de 106 önemli idi kırılınca mavi trende kadar indi ve kapanış 106 oldu.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin. Ne demiş Ahmed Arif;

"Öyle yıkma kendini,
    Öyle mahzun, öyle garip...
    Nerede olursan ol,
    İçerde, dışarda, derste, sırada,
    Yürü üstüne üstüne,
    Tükür yüzüne "speğin"...

Gönlünce olur umarım dostum.
    Ama TL varlıklar bu ara biraz sıkıntılı... 8.20 üzerine yerleşirse, iyi olur inşallah.
    Ben de eregli'nin kesin kalkış için zamanı olduğunu düşünüyorum. Ama artık para yüzünden stres yaşamak istemiyorum. İhtiyacım olmayan para dursun hissede.

Eski ben olsa çarşamba, perşembe taban olan sağlam hisselerden birine geçerdim. cuma yine tabanı görür sonra tavana gidince rahatlardım. Sonuç olarak yaşadığım stresle kalırdım.

3. Koşullar "olağan değil", olağan yaklaşımların çözüm olmaması doğal.
    Elbet gün gelir bugünler için de "fırsat" deriz.
    Ama önce tahtrevallinin doğru tarafında olup, "kümülatif getiri" den, çarpan etkisinden yararlanmak lazım...:

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Endexin haftalık görüntüsü böyle,yukarı çıkışta 106 diye beklemiştim,106 geçilince turuncu kanal alt bandını geçmekte zorlanacağını düşünmüştüm ama orayıda geçipkanal orta bandı kesikli çizgiye kadar çıktı,oralarda aynı zamanda Yıllık pivot 2. direnci vardı (1202) oranın üstünde kapanış yapamadı. Düşüşte de 106 önemli idi kırılınca mavi trende kadar indi ve kapanış 106 oldu.

Geride yazdım... Endeks ipten döndü(şimdilik) resmen.
    Önemli bir destekten tepki verdi ama... Bir sürü de önemli direnç oluştu önünde...
    Tekrar ediyorum;
    TL bazlı her şey için önce TL' nin güçlü olması lazım. Yoksa %5 alırken, reel olarak %10 verdiğimizi fark ederiz gün gelir.

5. Haftalık euro grafikte mavi kanal alt bandı 13.4 euro idi burayı da kırdırıp alt kırmızı 12 euro altına sarktı ama kapanış yine 12.4 euro oldu.Endexte dip çalışması görüntüsü var benim gördüğüm kırmızı trend altına kaymaz ise.

6. Gr altın usd Kahve trende geldi üzeri kapanışlarda hedef pembe olur.

7. Ons mavi trende geldi.

8. Gidecek mâl kendini belli eder zaten hocam:

EURTRY:

Sayfa 674/721 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •