Special Days Image
Sayfa 98/721 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Isdemir'de fena tokatlandım deme bari. Kural belli. Suçu her zaman başkasına at. Trump demir çeliğe gümrük vergisi koydu, de. Doların 5.86 olması işi bozdu, de. Kılışdarın saldırıya uğraması İsdemir'e yaramadı, de. Fenerin yenilmesi hisseyi son 15 günde baskıladı, de. Hatta Mayıs ayına geldik neredeyse ama havaların kötü gitmesi demir çelik üretimini kötü etkiledi, de. Mutlaka inanan büyük bir kitle olur.

Şimdi bu yazıları kendine yazıyorsun taam da biri de çıkar der ki Ulen bunun kendisi tokatlanıyor da bana ne faydası olacak? Ortadoğu topraklarında şeyh, şıh, mürid ilişkisi yerleşmiş. Şeyhler yanılmaz, hata yapmaz. Yapsan da inkar edecen. Ben İsdemir şuraya gider demedim, ispat edemeyen şarrapsızdır diyecen. Eski yazını önüne getirirlerse, Ben onu 7.49'u kırarsa, rsi 38 olursa Macd 78'i geçerse, Bayer Leverkusen kendi evinde Yimpaş Yozgatspor'a 4-0 yenilirse, soğanın kilosu 1 liraya inerse, Soda 11 lira olur Tekfen de 32 yi geçerse olur diye yazmıştım diyecen. Aslolan kural budur. Asla sorumluluğu üstlenmemek, suçu hep başkalarına atmak. Yoksa senin analizlerin on numara. Tutmaması hep dış ggüçlerin oyunu.
    Ahahaha kim dedi analizlerimin tutmadığını?
    ISDMR maliyetimin 2 kuruş altına inmiş? Hatta "fırsat bu fırsat" diyip stobumu koyarak yenileri eklemişim.
    Anlayana da "şunun altı fena" diyerek hedefi de vermişim. N'abayım zorla "alın, şuraya inerse de stoplayın mı diyeyim?"
    Yayınladığım listeden 5 senet "yükselenler ilk 10" a girmiş!
    Bana ne? Zorla para mı kazandırayım millete?
    Sonra 2 kademe düşünce küfür etsinler diye mi yazayım?
    Zaten takip ettiğim ekranda gördüklerimi yazıyorum. Kendim için. 3-5 iyi insanın da işine yarar belki diye.
    Üstad diye oturma organını yaladıkları adama 3 kademe zarar yazınca silsile-sülale sövenlere mi yaranayım.
    Bana ne yahu?
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bu da kısa vade(günlük) grafiği dikkat çeken hisseler listesi.
    Tarama otomatik olduğundan kanal direnci, hissenin spekülatif oluşu vb göz önünde bulundurulmamıştır.
    Aralarında başta spor hisseleri vb. olmak üzere çöp niteliğinde senetler de olabilir...!

Bu da sayın acdc gibi imajı görüntüleyemeyenler için excel listesi:

https://drive.google.com/file/d/1jvp...ew?usp=sharing
    cok tesekkurler sn oblomov sevgiler saygilar

3.  Alıntı Originally Posted by acdc Yazıyı Oku
    cok tesekkurler sn oblomov sevgiler saygilar
    Bilukabele.

4. sn oblomov sktas ve alctl için ne dersiniz

5. Üstad;
    kords, tavhl ve thyao ışık tutuğun için teşekkür ederim.
    Bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by ekin1001 Yazıyı Oku
    sn oblomov sktas ve alctl için ne dersiniz
    #SKTAS
    Grafiğine bakınca hiç ilgimi çekecek bir hisse gibi görmedim.
    1.21 deki GAP ve benzeri hareketler ürkütücü.
    Tahta sahibi kimse uyanık biriymiş belli.
    Bütün (H+L)/2 lerin altında, 9G ve 20G hariç bütün ortalamaların üzerinde...
    Elde varsa 1.48 altı aşağı, 1.60 üstü yukarı sert hareket edebilir gibi bir imaj oluşturdu bende.
    Elde yoksa benim heyecan anlayışımın dışında.

#ALCTL
    Elde varsa 7.20(-2Kr/gün) düşen kanal ve 6.44(1Kr/gün) yükselen kanal bantları arasında takip etmekte yarar var.
    Yeni maliyet için ise kanal alt bandından dönünce ve üst bandı kırınca isabetli olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by binbey Yazıyı Oku
    Üstad;
    kords, tavhl ve thyao ışık tutuğun için teşekkür ederim.
    Bol kazançlar.
    Teşekkürler. Bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    #SKTAS
    Grafiğine bakınca hiç ilgimi çekecek bir hisse gibi görmedim.
    1.21 deki GAP ve benzeri hareketler ürkütücü.
    Tahta sahibi kimse uyanık biriymiş belli.
    Bütün (H+L)/2 lerin altında, 9G ve 20G hariç bütün ortalamaların üzerinde...
    Elde varsa 1.48 altı aşağı, 1.60 üstü yukarı sert hareket edebilir gibi bir imaj oluşturdu bende.
    Elde yoksa benim heyecan anlayışımın dışında.

#ALCTL
    Elde varsa 7.20(-2Kr/gün) düşen kanal ve 6.44(1Kr/gün) yükselen kanal bantları arasında takip etmekte yarar var.
    Yeni maliyet için ise kanal alt bandından dönünce ve üst bandı kırınca isabetli olabilir.

teşekkürler sn oblomov

Sayfa 98/721 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •