Sayfa 99/721 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Madam Despina

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Böyle yapma bence. Haddim olmayarak naçizane bi öneri. 28 tane senet grafiği koy. Elbet 4 tanesi gidecektir. Sonra geçmişe dönüp yazdığını alıntıla ve NE DEDİYSEK O! yaz. Gitmeyenlerden hiç bahsetme.

15-20 tane de eş dost yancı hesap açsın, aman hocam Allah razı olsun, Üstadım x hisseyi demiştiniz iyi kazandırdınız bereket versin yazsınlar bol bol.

Dini paylaşımlar yap, hayırlı cumalar, hayırlı kandiller, selamün aleyküm falan. Dini bütün, Allah korkusu var sansınlar. Twitirını kilitle, herkes üye olamasın. Hatta gerekirse paralı grup kur. Sheraton Otel'de kişi başı 500 liraya yemek organizasyonu yap.

Veeee final. Sığ, dandik, fostirik bi hisseyi gazla. Önce kendin iyice bi topla. Millet üşüşsün. 2-3 tavan çeksin. Daha en az 5 tavanı var de, daha da üşüşsünler. Sen satmaya başla. Mal milletin kucağında kalsın. Cool story bro.

Bu piyasa için fazla dürüstsün. Şimdilik görünen o. Daha 40 fırın ekmek yemen lazım üstadım.

Muahahahhaha. Adini da yazsaydin bari tanimladiginin.

Oblak paylasmak istiyor. Bilgi paylasilinca buyur, hayat paylasinca guzeldir. Bes para etmeyen insanlar gibi murit toplama derdinde degil. Kafasi calisanlar verilen bilgiyi sentezlemeyi ogrenir, calismayanlar da o tuttu bu tuttu pesinde kosar.

Parasi olanin forumda ne isi varmis..
    Bir insanin bilgisi parasiyla olculmuyor. Oteki topikte pilavli kardesim Is C'nin geri alimlarinin grafigini koymus. Kendisinin portfoyu buyuk degildir ama gerek borsa, gerek siyaset konusunda oldukca bilgilidir ve guzel calismalar yapar. Aynisini ben yapmayi dusunuyordum kendi yatirimlarim icin, 3-4 saat vaktimi alacakti. Degerli insanlardan faydalanmak icin forumlardayiz.

2. #SODA
    7.29 üzerinde kefeni yırtar...
    Değilse 7.22 yi bir daha test edecektir.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muahahahhaha. Adini da yazsaydin bari tanimladiginin.

Oblak paylasmak istiyor. Bilgi paylasilinca buyur, hayat paylasinca guzeldir. Bes para etmeyen insanlar gibi murit toplama derdinde degil. Kafasi calisanlar verilen bilgiyi sentezlemeyi ogrenir, calismayanlar da o tuttu bu tuttu pesinde kosar.

Parasi olanin forumda ne isi varmis..
    Bir insanin bilgisi parasiyla olculmuyor. Oteki topikte pilavli kardesim Is C'nin geri alimlarinin grafigini koymus. Kendisinin portfoyu buyuk degildir ama gerek borsa, gerek siyaset konusunda oldukca bilgilidir ve guzel calismalar yapar. Aynisini ben yapmayi dusunuyordum kendi yatirimlarim icin, 3-4 saat vaktimi alacakti. Degerli insanlardan faydalanmak icin forumlardayiz.
    Metres gibi kullanmayın ulen topiğimi. Gidin hesabınızı #SODA topiğinde veya diğerlerinde görün!
    Şaka bir yana...
    BIST' e ilişkin son tweet' imdir. Sonrası malum. 100 sayfa oldu nerdeyse.
    Burada da olmadı!?
    -"Kısmet!" diyip köşeye çekilmek lazım sanırım.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Böyle yapma bence. Haddim olmayarak naçizane bi öneri. 28 tane senet grafiği koy. Elbet 4 tanesi gidecektir. Sonra geçmişe dönüp yazdığını alıntıla ve NE DEDİYSEK O! yaz. Gitmeyenlerden hiç bahsetme.

15-20 tane de eş dost yancı hesap açsın, aman hocam Allah razı olsun, Üstadım x hisseyi demiştiniz iyi kazandırdınız bereket versin yazsınlar bol bol.

Dini paylaşımlar yap, hayırlı cumalar, hayırlı kandiller, selamün aleyküm falan. Dini bütün, Allah korkusu var sansınlar. Twitirını kilitle, herkes üye olamasın. Hatta gerekirse paralı grup kur. Sheraton Otel'de kişi başı 500 liraya yemek organizasyonu yap.

Veeee final. Sığ, dandik, fostirik bi hisseyi gazla. Önce kendin iyice bi topla. Millet üşüşsün. 2-3 tavan çeksin. Daha en az 5 tavanı var de, daha da üşüşsünler. Sen satmaya başla. Mal milletin kucağında kalsın. Cool story bro.

Bu piyasa için fazla dürüstsün. Şimdilik görünen o. Daha 40 fırın ekmek yemen lazım üstadım.
    "
    Dünkü tarama listesinden;
    3 adet %10 üzeri, ilk 20 de 12 hisse..
    Biliyoruz da konuşuyoruz.
    Biz bu işi biliyoruz.
    Bizi takip eden kaybetmez.
    Yarına bomba gibi yeni bir liste!!!
    "

Nasıl Oralet reyiz? İş yapar mı?
    Bu mudur?

5. #USDTRY
    5.89-6.07-6.24...
    Üzerinde kayış kopar...

6. #TKFEN
    Bu seviyelerden kapatabilirse 28.X için önünde tek engel olarak 25.83 kalacak.

7. Üstadim, ispor hisseleri neden esek arisi sokmuş katir gibi kosuyorlar? Ayrica Trabzonspor ne ara 95 kurusa kadar inmis yaaa, piuuuu. Ben cok geride kalmisim.

Liste tutar mi bilemem cunku iyi sirketlerin hisseleri yatayda surunuyor. Devir artik surpriz ata oynama zamani. Bakalim senin listedekilerden kac tanesi 3 boy farkla geriden gelip 2 boyla yarisi birinci bitirecek.

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Üstadim, ispor hisseleri neden esek arisi sokmuş katir gibi kosuyorlar? Ayrica Trabzonspor ne ara 95 kurusa kadar inmis yaaa, piuuuu. Ben cok geride kalmisim.

Liste tutar mi bilemem cunku iyi sirketlerin hisseleri yatayda surunuyor. Devir artik surpriz ata oynama zamani. Bakalim senin listedekilerden kac tanesi 3 boy farkla geriden gelip 2 boyla yarisi birinci bitirecek.
    Klasik ortam boşken...

Liste tutar. Onda bir sıkıntı yok daa...
    Uzun süredir listeye girenler çöp(Benim gözümde).

Sayfa 99/721 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •