Sayfa 536/721 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Madam Despina

Kovıde karşı etkili madde bakır...yeni çıkan bilimsel makaleler var...dikkatimi çekti...sarky bugün tavan oldu...bakalım maden çıkarmıyor ancak piyasa bunu mu fiyatladı....

2.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    Kovıde karşı etkili madde bakır...yeni çıkan bilimsel makaleler var...dikkatimi çekti...sarky bugün tavan oldu...bakalım maden çıkarmıyor ancak piyasa bunu mu fiyatladı....
    Etkili madde bakır mı?
    Var mı konuya dair bir link vb.
    Hiç duymadım mevzuyu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH), Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC), Princeton Üniversitesi ve UCLA'dan araştırmacılar tarafından yapılan ve The New England tıp dergisinde yayınlanan araştırmada, virüsün, öksürük veya hapşırık sonrası havada damlacıklar halinde üç saate kadar kalabildiği belirlendi.

Araştırmada, virüsün, plastik ve paslanmaz çelik gibi yüzeylerde 2 ila 3 güne kadar, kartonda 24 saate kadar ve bakır üzerinde sadece dört saate kadar yaşayabildiğinin tespit edildiği aktarıldı.

Bu konuda yabancı makaleler var bilimsel dergilerde....bence incelemeye değer....

4. Con Doves bu hızla bu hafta 25.200 e gelecekmi.

5.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku

Haberin etkisini bilemem ama...
    Benim ekranımda alengirli bir yerde kapanmış görünüyor.

#SARKY, KO, Gün.

Yıllık ve Haftalık Pivot dirençlerinin üzerinde kapatmış.
    Ancak Günlük IM CS(5.79), geçen Ayın yükseği(5.80) ve Aylık Pivot direnci(5.81) çok yakında ard arda 3 direnç.
    Bu seviyelerin üzeri, 6.17, 6.48, 6.80 leri hedef ve direnç yapar.
    5.71 altı kapanıuş halinde destekler oldukça geride kalmış.
    5.3x ve 5.17 de en yakınları.

EK NOT: Kankası DMSAS 3 barda almış yürümüş zaten. Onu eklemeye gerek görmüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    101.200 üzeri kapatabilirse, 102.5xx, 102.9xx(Haftalık ortalamalar) ve 103.236 yeni hedef ve direnç olabilir gibi görünüyor.
    Benim ekranımda...

Bu da toplu görüntü:

Kanal alt bandı, hatta 97.705 üzerinde kalabildiği sürece,
    102.xxx lerde Haftalık ortalamalar, mâlum 103.236 daki direnç ve nihayetinde kanal üst bandı...

[IMG][/IMG]

İyi akşamlar üstadım. Bugün iş vardı (Dönüşümlü çalışıyoruz malum) o yüzden çok bakamadım piyasalara.

Dün size sorduğum "hayırsız"dan aldım yüklü gözümü kararttım. %4-5 olunca korktum sattım çünkü biliyorum tersi pistir onun. Daha önce 25'lerde milleti aylarca süründürdü kimse dönüp bakmıyordu kendisine şimdi neredeyse 60 TL, millet bedava diyor, enteresan bizim KY.

Kiracı kiramızı yatırdı şükür ama gerçek kiracıdan hala haber yok. Bundan sonra benim işim sanal kiracıyla, gerçeğini Allah bildiği gibi yapsın.

BTC halving kanalına girmiş. Tepeye çarpmış yakında dönerse aşağıya toplamak lazım biraz daha.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

İyi akşamlar üstadım. Bugün iş vardı (Dönüşümlü çalışıyoruz malum) o yüzden çok bakamadım piyasalara.

Dün size sorduğum "hayırsız"dan aldım yüklü gözümü kararttım. %4-5 olunca korktum sattım çünkü biliyorum tersi pistir onun. Daha önce 25'lerde milleti aylarca süründürdü kimse dönüp bakmıyordu kendisine şimdi neredeyse 60 TL, millet bedava diyor, enteresan bizim KY.

Kiracı kiramızı yatırdı şükür ama gerçek kiracıdan hala haber yok. Bundan sonra benim işim sanal kiracıyla, gerçeğini Allah bildiği gibi yapsın.

BTC halving kanalına girmiş. Tepeye çarpmış yakında dönerse aşağıya toplamak lazım biraz daha.

Oh oh maaşşallah.

Sayfa 536/721 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •