Sayfa 523/721 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Madam Despina

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Ben böyle bakıyorum, kafam rahat:

Ben de tek kiracımla yoluma devam diğerini saldım. Sadık ve vefalı kiracım benim o. Hemen yapışıyor tavana üzmüyor insanı

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Merhabalar, Günaydın.
    Liste dışı.

#DOAS, KO, Gün+240DK.

Endeksin de gazıyla mevcut kanal üst bandının üzerine atmış.
    8.43 Aylık Pivot idi. Onun da üzerinde an itibari ile.

Yukarı doğru 9.20-9.42 arası çeşitli vadelere ait IM dirençleri,
    Yine 9.20 de Fibo seviyesi, 9.52 de de geçen yılın kapanışı var hedef ve direnç olarak.
    Bunların üzerine çıkabilirse de 10.15 deki Aylık Pivot Direnci.

Aşağı doğru ise, kırdığı kanal üst bandı ilk destek(bugünkü değeri 9.12 civarı olacaktır. Yaklaşık +3.5 Kr/Gün)
    8.93 Aylık IM Tenkansen, kanal alt bandı 8.75(+7.5 KR/Gün), 8,61 20 Haftalık ortalama...
    Haftalık Pivot da 8.61 de olduğuna göre...

Benim ekranımda durum böyle:

StranGe_PassenGer*said:Bugün*11:39

Teşekkür ediyorum. Az önce 9.53ten döndü. Rakamlarınız çok isabetli

3.  Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    Üstadım kolay gelsin.dgklb bakabilir misin senin oradan nasıl görünüyor.tşk
    Selamlar. @Dandanakan hocam çizmiş ama... Ben de alternatif bir bakış açısı getireyim.
    İdeal' de veriler güncellenince yeniden bakarız kendi habitatımızda. Şimdilik görüntü şöyle:

#DGKLB, KO, Gün.

@Dandanakan hocamdan farklı olarak ben biri birine paralel iki kanaldan ziyade, genişleyen bir üçgen içinde hareket edeceğini öngörüyorum bu kağıdın.
    Nedeni de şu;
    Gerilerde de yazmıştım. Kanal bandı dediğimiz şeyleri oluşturanın bir gösterge desteği veya direnci olduğunu düşünüyorum.
    Aksini görmediğim sürece de bu senedin günlükte IM Kijunsen' e paralel bir alt bant oluşturduğu/oluşturacağı şeklinde kanaatim.

Hal böyle olunca... "Kanal alt bandı diye işaretlediğim şey şimdilik hayali.
    Gelelim olası senaryomuza...:
    1 ve 2 diye işaretlediğim oklar... Birincisi IM Chikou span, ikincisi de fiyat için yaklaşık aynı seviyede direnç...
    1.58-1.59 TL diyebiliriz sanırım.

3 numaralı ok ise zaman içerisinde her ikisinin fiyatı aşağı yönlü sıkıştıracağı eğimi gösteriyor.

Daha anlaşılır dille: Hafta sonun dek sert bir tepki verebilirse 1.65 TL,
    zamana kalırsa işi, kanal alt bandına doğru sıkıştıran bir aşağı yönlü eğim olacak(Şimdiki değeri 1.37 gibi).

Yani 7 güne kadar 28 kr lik bir aralıkta hareket bekleyebiliriz.
    Peki sonra? Fiyat Kumo bulutuna girer, IM Chikou span da Kijunsen' i kırmış olursa...
    1.81 e doğru bir atak görürüz. Değilse kanal alt bandı kırılır 1.2x lere doğru bir gevşeme görürüz.

"Sadede gel!" diyorsan. 1.37 üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok, "oyna devam"!
    Diye düşünüyorum ben...

Liste dışı.
    #DGKLB, KO, Gün

1.63 üzeri kapanış halinde... 1.65 geçen yılın kapanışı dışında 1.81 e dek kayda değer bir direnç kalmayacak önünde...
    Benim ekranımda.

EK: Bu arada @hipertansiyon hocam. Sattıysan söyle de, yakasından düşeyim şu kağıdın
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Selamlar. Rica ederim. Ben Şubattan beri temizim. Arada yoksunluk belirtileri olmuyor değil ama... İdare ediyoruz.
    Bu arada hulk fatihi?
    Halkbnk 1.5 yıl taşımıştım hisse taşımadaki sabrım fena şuan bu çıkışın inandırıcı olmadığına kanaat getirdim o yüzden flat bekliyorum fırsat olursa deģerlendirceğim esma hanımın dedigi gibi tüm absürt kagıtlar tavan yapıyor milpa taşimıştım baya süre 1.45 den topladım nakit lazımdi erken sattik listenizdeki kagıtların çoğu baya primli son sahibi olmayalim aman diyim😊

5.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    StranGe_PassenGer*said:Bugün*11:39

Teşekkür ediyorum. Az önce 9.53ten döndü. Rakamlarınız çok isabetli
    Estağfurullah. Geçen Yılın kapanış değeri...
    Birazcık grafik bakma alışkanlığı olana bağırıyor zaten "ben buradayım" diye...
    Teşekkürler yine de

6.  Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Halkbnk 1.5 yıl taşımıştım hisse taşımadaki sabrım fena şuan bu çıkışın inandırıcı olmadığına kanaat getirdim o yüzden flat bekliyorum fırsat olursa deÄ£erlendirceğim esma hanımın dedigi gibi tüm absürt kagıtlar tavan yapıyor milpa taşimıştım baya süre 1.45 den topladım nakit lazımdi erken sattik listenizdeki kagıtların çoğu baya primli son sahibi olmayalim aman diyimğŸ˜Å*
    Çağrışımdan anlamıştım ama... En son 21.03.19' da gördüğü 7.53 fiyattan dolayı şey edemedim.

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Liste dışı.
    #DGKLB, KO, Gün

1.63 üzeri kapanış halinde... 1.65 geçen yılın kapanışı dışında 1.81 e dek kayda değer bir direnç kalmayacak önünde...
    Benim ekranımda.

EK: Bu arada @hipertansiyon hocam. Sattıysan söyle de, yakasından düşeyim şu kağıdın
    Sağol ağam.1.45 den satmıştım.0.99 dan skbnk almıştım

8. Ağam sattığım gidiyor.aldığım elime yapışıyor.şeker bayrama şeker olurmu?

Sayfa 523/721 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •