Sayfa 80/721 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Göstergeler henüz güçsüz ama...
    Haftaya tepki verecektir diye umuyorum şahsen. 06.03.2019 dan bu yana ilk kez günlükte IM Tenkansen üzerinde kapanış yapmış.
    Bazen fiyat yükselmese hatta düşse bile daha hızlı düşen ortalama vb göstergelerin üzerinde kalarak teknik tuzaklar oluşuyor.
    Bir önceki gönderideki seviyeleri takip etmek koşulu ile sabredin derim.
    Para sizin, karar ve sorumluluk sizin elbet.
    Umarım hakkınızda hayırlısı olur. Bol kazançlar.
    Sayın obblomovv,siz teknik olarak görüşlerinizi paylaştınız.Bende biraz daha sabretme tarafındayım.Borcu olmayan,işlerin bir kısmını yabancı para ile yapan bir şirket.Tekrar teşekkürler,bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    #ENJSA
    Tüm günlük ortalamalar vb üzerinde.
    5.37 de pivot direnci ve 5.40 da geçmişten gelen zirve direnci mevcut.
    5.43 üzerinde Fibo seviyeleri dışında ilk direnç 6.56 da...
    Dilek Hanımda alımlara başlamış.Bir şeylerin kokusunumu aldı acaba?Halka arz (ırz) fiyatlarının bayağı altında.

3.  Alıntı Originally Posted by kocbey Yazıyı Oku
    Dilek Hanımda alımlara başlamış.Bir şeylerin kokusunumu aldı acaba?Halka arz (ırz) fiyatlarının bayağı altında.
    KORDSA dışında bütün Sabancı şirketlerine mesafeliyim şahsen.
    Dilek hanım? Sabancı mı?
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    #ULUSE
    Bu tarama listesinin haftalardır gediklisi...
    Pazartesi 22 TL de olsa şaşırmam.
    Ancak aşırı primli ve yorum yaparak risk almak istemem...
    Temel açıdan fikri olan veya hikayesini bilen varsa yazsın.
    Birlikte bilgilenelim.
    Öncelikle başlığınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Bir dönem elinden uluse gelip geçmiş biri olarak satılma hikayesinin dışında birşey söylemek için bilançoyu beklemenin gerektiğini düşünüyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi hisse primli beklenti altı bilançoda çok canlar yakabilir.
    Saygılarımla

5.  Alıntı Originally Posted by enismutlu Yazıyı Oku
    Öncelikle başlığınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Bir dönem elinden uluse gelip geçmiş biri olarak satılma hikayesinin dışında birşey söylemek için bilançoyu beklemenin gerektiğini düşünüyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi hisse primli beklenti altı bilançoda çok canlar yakabilir.
    Saygılarımla
    Teşekkürler, yorum için de ayrıca...
    Saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    KORDSA dışında bütün Sabancı şirketlerine mesafeliyim şahsen.
    Dilek hanım? Sabancı mı?
    Doğrudur.4.90-5.02 aralığından 500.000 aldı.Kap'a haberi düşmüştü.

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Elinize sağlık.
    Birilerinin de yazması-çizmesi iyi oluyor, fikir çeşitliliği açısından.
    Bir de önerim var: Grafikler, kanallar, destek ve dirençler dinamik değerler.
    Söz gelimi bir kanal destek/direnç tespiti yaptıysak, eğimini (Örn:+5 kr gün) de yazarsak okuyucu için daha anlamlı ve kolay anlaşılır olabilir. Yani atıyorum; Bugün 4TL olan direnç/desteğin yarın 4.05TL olacağını okuyucu da anlayabilir.
    Ayrıca;
    Bazen ben de atlıyorum ama(günlük tarama sonuçlarında özellikler)...
    Bir dirençten söz ediyorsak hangi ortalama, indikatöre (Örn: 100G ortalama veya Ichi Moku SSA) ait olduğunu da yazarsak okuyucu da kontrol edebilir. Ve pratik yaparak kendini geliştirebilir.
    Amacım işi yokuşa sürmek değil. "Yaparsak iyi olur" diyorum. Benim yoğurt yiyişim böyle diyen de sağolsun.
    Sayın obblomovv teşekkür ederim,öncelik'le şunu söyleyeyim,grafikler haftalık'tır ve uzun zaman önce çizilmişler'dir.Yani yeni değiller bunlar güncel hali.Ve çizerken'de tüm indikatörler kullanılıp trendler o şekilde çizilmiştir.Grafik sade ve anlaşılır olsun diye bunları eklemiyorum.Ama haftalık önemli gördüğümüz rakamları güncelleyerek yazarız.Selemlar.

8. Endex haftalık resim,aylar'dan beri bu resmi yayınlayıp duruyorum.Okla işaretli bölgede'ki yapıya benzer bir oluşum gözüküyor.
    Aynı yapı oluşursa ve bunu yakalarsak,günlük al sat ile uğraşmaya değmez diyorum kendi kendime.Al hisseyi yaslan arkana izle modu olur.Bu sebeple anlık al satlar'ı eğlence ve tatmin açısın'dan ufak tefek yapıyoruz.Onda bile robotik işlemler olduğun'dan,alım yapsan aşağı salıyor,satsan yukarı çekiyor başetmek zor.Bu yüzden trend yakalamak önemli diyorum.

Sayfa 80/721 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •