Sayfa 213/721 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Eline sağlık üstadım. Cemts ilk listede yokken burda kendine yer bulmuş.
    Yarın kendi listemi bi takip edeyim bakayım
    Daha önce de belirttiğim gibi... Her şeyi doldurursak listenin bir anlamı kalmaz ki.
    Orijinal hali sadece son barda indikatör, fibo, pivot vb. direncini kıranları tarıyor.
    Daha önce kıranlar haliyle liste dışı kalıyor.
    Yazar bu listede, "önü açıkları" tespit etmek istemiş. Ama onları ileri mi gider geri mi
    "Siz yine de destek ve dirençlere bakmadan hareket etmeyin" derim ben.

EK: Hayrını görürseniz akşamları slickman listesini de yayınlarız.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Daha önce de belirttiğim gibi... Her şeyi doldurursak listenin bir anlamı kalmaz ki.
    Orijinal hali sadece son barda indikatör, fibo, pivot vb. direncini kıranları tarıyor.
    Daha önce kıranlar haliyle liste dışı kalıyor.
    Yazar bu listede, "önü açıkları" tespit etmek istemiş. Ama onları ileri mi gider geri mi
    "Siz yine de destek ve dirençlere bakmadan hareket etmeyin" derim ben.
    Üstadım aslında benim günlükte dirence yakın kırınca gidiyor dediğim cemts 6,10 larda ayen in 2,35 lerdeki durumu gibi. Grafikte görünürdeki günlük tepelerini aşmaya yakın bulabilsem, belki zirve aşımlarını yakalayabiliriz. Her iki hisse de günlükte zirveleri almasıyla hareketi hızlanmış.
    Belki de sizin orjinal listedeki son barda indikatör direncini kıranlar bunun için olabilir

3.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Üstadım aslında benim günlükte dirence yakın kırınca gidiyor dediğim cemts 6,10 larda ayen in 2,35 lerdeki durumu gibi. Grafikte görünürdeki günlük tepelerini aşmaya yakın bulabilsem, belki zirve aşımlarını yakalayabiliriz. Her iki hisse de günlükte zirveleri almasıyla hareketi hızlanmış.
    Belki de sizin orjinal listedeki son barda indikatör direncini kıranlar bunun için olabilir
    Genelde pivot zirvesini, aylık, 3 aylık, yıllık pivot direncini, Ichimoku zirvesini veya haftalık, aylık bir seviyeyi kıranlar sert hareket ederler. Bu listedekiler de öyle. Ancak özellikle bu türdeki(önünde indikatör vb direnci kalmayan hisselerde, kanalları ve fibo seviyelerini iyi takip etmek gerekir. Örn Cemts:

Haftalık kanal direnci 6.88!!!
    "Hadi ben çarptım, dönüyorum!" derse sıkıntı büyük.
    Yeni alım için 6.98 üzerini beklemek akıllıca olabilir.
    Veya dönerse fibo desteklerini takip etmek.

4. Emeğine sağlık üstadım, gece gece yordum seni sağolasın varolasın.

5.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Emeğine sağlık üstadım, gece gece yordum seni sağolasın varolasın.
    Estağfurullah. Zihin cimnastiği yaptık.
    Hayırlı geceler.

6.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Estağfurullah. Zihin cimnastiği yaptık.
    Hayırlı geceler.
    Hayırlı geceler üstad.

7.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Hayırlı geceler üstad.
    Senin liste düşen endeks koşullarında bizimkinden iyi iş yaptı valla.

Sonucu şöyle:

Bu da yenisi(Benim listemden). Bu sefer Haftalık periyodu da ekledim ki, üst periyotta da %10 dan yakın direnç olmasın...(2 kere listenenler bu koşula uyuyor):

Bu ise tüm senetler(dikkat çok sayıda "çöp" içerir!":

8.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Senin liste düşen endeks koşullarında bizimkinden iyi iş yaptı valla.

Sonucu şöyle:

Bu da yenisi(Benim listemden). Bu sefer Haftalık periyodu da ekledim ki, üst periyotta da %10 dan yakın direnç olmasın...(2 kere listenenler bu koşula uyuyor):

Bu ise tüm senetler(dikkat çok sayıda "çöp" içerir!":

Teşekkürler üstadım, öğleden sonra bir ara listeye tek tek bakayım dedim, bir ikisinde tanesinde toplam işlem hacmi 50 bin lot falandı. Hissenin birim fiyatı da kuruş. Senin her yerin hisse olsa ne yazar dedim kendi kendime. Ama içlerinden güzel işler yapan çıktı. Zaten senin listede de var bazıları üstad. Ancak ben tam istediğim noktadaki hisseleri bulamıyorum. Misal bugun bir tanesi dikkatimi çekti polho Şuan ki bulunduğu noktada yarın muhtemel ki günlükteki grafikte görülen dirençleri kırıp geçecek. Ondan sonra birkaç gün gittikten sonra bizim listeye girecek. Ha işte ben bizim listeye girmeden şimdiki haliyle yakalamak istiyorum. Belki imkansız birşey üstad bilemiyorum. Söylediğin gibi birçok done var hareketleri etkileyen.

Sayfa 213/721 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •