Special Days Image
Sayfa 235/721 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    #Anhyt, KOU, Gün.

Listede değil, ancak kriterleri daha önce yerine getirmiş...

Ya ben çok yoruldum, devreler yandı...
    Veya bu yanlışlıkta bir iş var.
    Hadi sigorta sektörü bir süredir gidiyor da...
    Neye baksam, alıp başını gidecek gibi duruyor.
    Bu kadar hissenin gidebilmesi için endeksin 110-120K olması lazım.

Hayırlısı bakalım.

5.69-6.74-6.94 ve grafikteki ara direnç olan Fibo seviyeleri takip edilebilir diye düşünüyorum...

EK: Periyotlar arasında gezinirken Fibo değerleri kaymış! Grafik değiştirildi.

Baktığım ikinci hissede de aynı şeyi düşündüğüme göre...
    Benim dinlenme zamanım gelmiş.
    Yarın bir daha bakayım, hala aynı mı görünüyor?
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Baktığım ikinci hissede de aynı şeyi düşündüğüme göre...
    Benim dinlenme zamanım gelmiş.
    Yarın bir daha bakayım, hala aynı mı görünüyor?
    Ellerinize sağlık

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık
    Teşekkür ederim.

Siz ne düşünüyorsunuz?
    Sanki Şişe, Soda, şimdilik Tkfen, Aselsan, Sasa vb. geçmişte iyi iş yapmış, düşüş sonrası yataya sarmışlar dışında, hemen herşey az veya çok gidecek gibi görünüyor...

Teşekkür ederim.

Siz ne düşünüyorsunuz?
    Sanki Şişe, Soda, şimdilik Tkfen, Aselsan, Sasa vb. geçmişte iyi iş yapmış, düşüş sonrası yataya sarmışlar dışında, hemen herşey az veya çok gidecek gibi görünüyor...
    Bu saydıklarınıza ANHYT'ı da ekledim, takip ettiğim tablolarda durum bu...

Bu tabloların dışında benim takibimde olanlar ise şu an için POLHO, IDGYO, MARTI ve DAGHL. Bunların hepsi de tablolara dayalı değil, tablolaştıramadığım kriterler de var... Yazılım dili bilmiyorum...

Teşekkür ederim.

Siz ne düşünüyorsunuz?
    Sayın slickman ile yaptığınız sohbeti izlediğim kadarıyla agresif bir sistem tarzınız var. Risk anlayışınız değişik geldi bana. Yüksek risk ve yüksek getiri beklentiniz olduğunu sanıyorum.

Yazılım dili bilmediğim için size akıl vermek haddime değil. Sanki periyotları çakıştırırsanız daha garanti sinyaller alırsınız gibime geliyor...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu saydıklarınıza ANHYT'ı da ekledim, takip ettiğim tablolarda durum bu...

Bu tabloların dışında benim takibimde olanlar ise şu an için POLHO, IDGYO, MARTI ve DAGHL. Bunların hepsi de tablolara dayalı değil, tablolaştıramadığım kriterler de var... Yazılım dili bilmiyorum...
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sayın slickman ile yaptığınız sohbeti izlediğim kadarıyla agresif bir sistem tarzınız var. Risk anlayışınız değişik geldi bana. Yüksek risk ve yüksek getiri beklentiniz olduğunu sanıyorum.
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Yazılım dili bilmediğim için size akıl vermek haddime değil. Sanki periyotları çakıştırırsanız daha garanti sinyaller alırsınız gibime geliyor...
    Hakikaten benim kafa gitmiş sanırım....Anhyt ı da yatay seyir listesine mi eklediniz?
    Kodlama konusunda elimden birşey gelirse...

Aslında ilk tarama listesi böyle değildi.
    Kendi tarzımı dayatmak gibi bir niyetim yok yani.
    Ama diğer türlüsü de pek ilgisini çekmedi insanların.
    İşin açığı evet. Kısa 5dk. umutlu ama istediğimi alamamışsam max 3 gün vadem.
    Ama bunu da her hissede değil, belli bir hacmi, trendi ve grafik tutarlığı olan hisselerde yapıyorum.
    Yapmaya çalışıyorum.
    Söz gelimi Migros un bir trendi var bir süredir, ttrak, aygaz, tmsn... Vb.

Estağfurullah.
    Periyotları çakıştırmaktan kastınız ne onu anlayamadım.

Hakikaten benim kafa gitmiş sanırım....Anhyt ı da yatay seyir listesine mi eklediniz?
    Kodlama konusunda elimden birşey gelirse...

Aslında ilk tarama listesi böyle değildi.
    Kendi tarzımı dayatmak gibi bir niyetim yok yani.
    Ama diğer türlüsü de pek ilgisini çekmedi insanların.
    İşin açığı evet. Kısa 5dk. umutlu ama istediğimi alamamışsam max 3 gün vadem.
    Ama bunu da her hissede değil, belli bir hacmi, trendi ve grafik tutarlığı olan hisselerde yapıyorum.
    Yapmaya çalışıyorum.
    Söz gelimi Migros un bir trendi var bir süredir, ttrak, aygaz, tmsn... Vb.

Estağfurullah.
    Periyotları çakıştırmaktan kastınız ne onu anlayamadım.
    Hayır, ANHYT hem haftalık hem de günlük takibimde olan bir hisse diye tabloda göstermek istedim. ANHYT alış yerinin çok daha önceleri olduğunu biliyorum. Hata bende kusura bakmayın.

Hisseleri tek tek inceleyemiyorum. Her birine ayrı ayrı trend de çizecek ne bilgim ne de zamanım var. Tabloda derece yapanları zoomluyorum hepsi o. Söz gelimi bahsettiğiniz AYGAZ ve TMSN'da da hemfikiriz ama eminim alış yerleri çok farklıdır. Dikkat çekiş fiyatları farklı farklı... Haftalık StochRSI tablosu yayınlıyorum, 2 yıl test edilecek vaziyette. Tablo çok başarılı ilerliyor. Kendin 1 tane hisse aldın mı derseniz, hayır... Söylediğiniz gibi kimse kimseye birşey dayatmıyor aslında, beğenilse de beğenilmese de yayınlıyorum ben...

Yazılımınızın bir resmini gördüm. Orada sonuçlanacak periyotlar için kutucuklar oluşturmuşsunuz. Periyotları çakıştırmaktan kastım birkaç periyotta aynı sinyali veren senetler diyorum sanki daha başarılı olabilir gibi geldi bana. Bu sadece bir düşünceydi. Hatamız varsa affola...

Sayfa 235/721 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •