Sayfa 278/721 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: Madam Despina

1. Aylık resim'de ortalama üzeri kapanışlar'da iyi iş çıkarmış, Macd dönüş yapar gibi İzlemek lazım

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Aylık resim'de ortalama üzeri kapanışlar'da iyi iş çıkarmış, Macd dönüş yapar gibi İzlemek lazım

Elinize sağlık sayın Dandanakan,
    Aylık grafik, 40 aylık ortalama...
    Sabırlı yatırımcısınız belli ki.
    Gönlünüzce olsun.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3. Bir daha bu başlıkta tarama listesi paylaşmayacağım dedim ama...
    Listenin dönüşümüne motivasyon sağlayan @slickman kardeşimizin tam ağzına layık bir liste oldu...

"Ben de yazarım/tararım ulan ne var!" diyenlere katkı olsun diye:

1- Sadece A1, Y2, Y1 gruplarını içerir
    2- Bir önceki güne göre en az %30 hacim artışı gösteren senetlerden oluşur.
    3- Aylık, 3 Aylık, Yıllık Pivot direncini veya Günlük, Haftalık, Aylık IM Kumo bulutunu, Günlük 100-200 vb, Haftalık 20-50 ortalamalarını ve 200 günlük yükseklerini kıranları gösterir.
    Öyleyken, böyle:

Ek ve not: Belli ki, çimento ve sigorta sektörü prime doymamış...

4.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bir daha bu başlıkta tarama listesi paylaşmayacağım dedim ama...
    Listenin dönüşümüne motivasyon sağlayan @slickman kardeşimizin tam ağzına layık bir liste oldu...

"Ben de yazarım/tararım ulan ne var!" diyenlere katkı olsun diye:

1- Sadece A1, Y2, Y1 gruplarını içerir
    2- Bir önceki güne göre en az %30 hacim artışı gösteren senetlerden oluşur.
    3- Aylık, 3 Aylık, Yıllık Pivot direncini veya Günlük, Haftalık, Aylık IM Kumo bulutunu, Günlük 100-200 vb, Haftalık 20-50 ortalamalarını ve 200 günlük yükseklerini kıranları gösterir.
    Öyleyken, böyle:

Ek ve not: Belli ki, çimento ve sigorta sektörü prime doymamış...
    Abi açık konuşmak gerekirse şimdiye kadar ki paylaştığın listelerden hakkıyla istifade edemedim. Haliyle herhangi bir katkım olmadı. Bunda en büyük sebep son zamanlarda gece gündüz demeden çalıştığım ve vaktimi ayırfığım doktora tez sürecimden ötürüydü. Çok şükür süreci başarıyla nihayete erdirip bugün itibariyle tezi enstitüye teslim ettim. Büyük bir rahatlık oldu. İnşallah bundan sonra listeden ve bilgilerinden sonuna kadar istifade etmek için kafanı çok ağrıtacağım. Eline sağlık emeklerin için.

5. Gerçekten çimentolar istila etmiş listeyi. Ben de biri var çok uzun zamandır zararda bekliyordum
    Bugun kara geçtik şükür biraz. Ancak önce teknolojiler gitti şimdi çimentolar. Bundan sonraki grup hangisi olacak acaba? Belki ilerleyen günlerde sizin listelerin bunun ipuçlarını verir belki.

6.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Abi açık konuşmak gerekirse şimdiye kadar ki paylaştığın listelerden hakkıyla istifade edemedim. Haliyle herhangi bir katkım olmadı. Bunda en büyük sebep son zamanlarda gece gündüz demeden çalıştığım ve vaktimi ayırfığım doktora tez sürecimden ötürüydü. Çok şükür süreci başarıyla nihayete erdirip bugün itibariyle tezi enstitüye teslim ettim. Büyük bir rahatlık oldu. İnşallah bundan sonra listeden ve bilgilerinden sonuna kadar istifade etmek için kafanı çok ağrıtacağım. Eline sağlık emeklerin için.
    Liste-miste bunlar olur...
    Geçmiş olsun dostum. Ayde ayırlısı.

7. Aslında tahminim oto motor grubunda bir hareketliliğin olması tmsn da haftalar önce listeye girmişti ve grafiğini de yorumlamıştın abi, belki de işaret fişeği tmsn dır

8.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Aslında tahminim oto motor grubunda bir hareketliliğin olması tmsn da haftalar önce listeye girmişti ve grafiğini de yorumlamıştın abi, belki de işaret fişeği tmsn dır
    İşaret fişeği aylar önce al veren TTRAK tı dostum o anlamda. TMSN' da geç de olsa tepki verdi. Kredi faizlerindeki düşüşü fiyatlıyor sanırım piyasa.
    Otomotivciler görece hareketlendi. Faizde yeni/yine düşüş beklentisi de, en azından yarım kalmış projelerin biteceği ve zamanla yenilerinin başlayacağı umudu ile çimento grubunu hareketlendiriyor.
    Teknoloji şirketleri furyasının nedenini ise ben anlayamadım. Hepsi listeye girdi-çıktı. Vardır bir bildiği tekniğin diyip geçtim.

Zaten "teknik haberden önce gelir" sözünün hikayesi de budur. Aslında bizim bilmediğim ama birilerinin bildiği haberlerle hareketlenen hisseleri teknik bizim için bulabilir.

Sayfa 278/721 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •