Sayfa 282/721 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Abi tebrikler tekrar. Birşey soracaktım, bu listedeki periyodu saatlik şeklinde tarayıp gün içi hiç kontrol ettin mi? Günlükte gayet başarılı saatlikte de başarılı sonuçlar verebileceğini dşünüyorum şahsen.
    Dostum sende "ya batar ya çıkar" profili var.
    Zaten, mevcut kriterlere uygun hale gelenler gün içinde de "iş yapıyor" çoklukla. Gözlemi için tarıyorum elbette.
    Lakin aklında bulunsun:
    Grafik analizlerinde de sıklıkla kullandığım bir ifade var.
    "Günlük kapanış veya kapanışlar yapmak koşulu ile."
    Listeye gün içinde girip, akşama liste dışı kalanlar da oluyor elbet.
    Yani bir formasyonun, trend kırılımının, oluşumun vadesine uygun kapanış yapmasını beklemek "tuzağa" düşmenin de önüne geçer.
    %2-5 az kazanırsın ama...

Öte yandan daha kısa vadeler için de aynı stratejiyi başka formüllerle kullanmakta yarar var.

Yine de bu listedekileri havuz olarak kabul edip, havuzdaki hisseler arasında sörf edebilmek için daha kısa vadeye yönelik kodlar kullanmak gerekir.
    O koşulda da yine aynı kriteri gözetmek gerekir elbet. "Periyot kapanışı!" Söz gelimi 5 dk.lık kapanış, 60, 120 veya 240 dk lık kapanış...
    Değilse aşağı-yukarı yönlü bolca tuzağa düşersin.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2. Haklısın abi, liste gün içi zaten yeterince iyi. Diğer türlü yakalarlar adamı diyorsun

3.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Haklısın abi, liste gün içi zaten yeterince iyi. Diğer türlü yakalarlar adamı diyorsun
    Hem öyle, hem de tersini diyorum aslında...

Geriye dönük test ettiğin bir kısa vade stratejin, sıkı ve tavizsiz bir al-sat iraden varsa ve sürekli ekran başındaysan veya iyi çalışan bir kod-algo-robotun varsa... Derinliği olan tahtalarda olur.

Öteki türlü. Çarpılmaktan bir hal olur, yukarı giden tahtada bile zarar edersin.

4.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Bir de toaso 25.38 üzerinde kapattı. Senin listnde vardı geçmiş sayfalarda analizini de yapmıştın. 25.38 üzerinde uzun vade al a geçebilir demiştin. hatırlatayım dedim.
    Helal dostum!
    Tam 1 ay önce yapmışız TOASO analizini...
    Bu senaryoya 2 önemli noktayı: 25.93 Yıllık pivot seviyesi ve 26.22 Aylık IM CS seviyesini ekleyerek izlemeye devam.
    Yeni giriş için 26.22 üzeri günlük kapanış/kapanışlar görmek iyi olur.

5. Sağolun Sayın Obblomovv tekrar foruma yazdığınız için çok mutluyum ve sayenizde TOASO da karda bekliyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by emrea Yazıyı Oku
    Sağolun Sayın Obblomovv tekrar foruma yazdığınız için çok mutluyum ve sayenizde TOASO da karda bekliyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Selamlar. Sevindim, bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Helal dostum!
    Tam 1 ay önce yapmışız TOASO analizini...
    Bu senaryoya 2 önemli noktayı: 25.93 Yıllık pivot seviyesi ve 26.22 Aylık IM CS seviyesini ekleyerek izlemeye devam.
    Yeni giriş için 26.22 üzeri günlük kapanış/kapanışlar görmek iyi olur.
    Abi selamlar, her iki hedefi de yakaladı tebrikler galiba uzun vadeye döndü grafiği de güzelleşti sanki. Eline sağlık

8.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Abi selamlar, her iki hedefi de yakaladı tebrikler galiba uzun vadeye döndü grafiği de güzelleşti sanki. Eline sağlık
    Günaydın.
    Aynen. Önce 29.97 deki zirvesine gitmesine, sonra da oluşacak yaklaşık 15 TL derinliğindeki çanağı katlamasına bir engel kalmadı.
    Tabii öncelikli hedef 29.9x ler.

Sayfa 282/721 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •