Sayfa 627/656 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637 ... SonSon
Arama sonucu : 5243 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Genelde bir kac hisse haric,hepsinin yatirim danismanini arayip sordugumuzda hisse fiyati bizi ilgilrndirmiyor diyorlar.

2. Yatırımcı ilişkileri departmanına bugün sabah e-mail göndermiştim. Buraya da yazmıstım. Mesajıma cok cabuk cvp gelmiş. Öncelikle bu kadar hızlı yanıt icin yatırımcı ilişkileri departmanına tesekkür ederim.

Mesaj gayet olumlu ve yapıcı. Uygun bir zaman icin randevu alınıp görüsme imkanı bulunmakta.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri departmanına bugün sabah e-mail göndermiştim. Buraya da yazmıstım. Mesajıma cok cabuk cvp gelmiş. Öncelikle bu kadar hızlı yanıt icin yatırımcı ilişkileri departmanına tesekkür ederim.

Mesaj gayet olumlu ve yapıcı. Uygun bir zaman icin randevu alınıp görüsme imkanı bulunmakta.

Bu kapsamda hem yatırımcı ilişkileri departmanına iş yogunlugu vermemek adına hem de cok seslilik olmaması adına aramızdan bir kisi secip bu görüsmenin gerceklestirilmesi taraftarıyım.

4.  Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri departmanına bugün sabah e-mail göndermiştim. Buraya da yazmıstım. Mesajıma cok cabuk cvp gelmiş. Öncelikle bu kadar hızlı yanıt icin yatırımcı ilişkileri departmanına tesekkür ederim.

Bu kapsamda hem yatırımcı ilişkileri departmanına iş yogunlugu vermemek adına hem de cok seslilik olmaması adına aramızdan bir kisi secip bu görüsmenin gerceklestirilmesi taraftarıyım.

Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku

Emeğinize sağlık ustam
    Benim adıma deyiniz ki dolar arttıkça ihracattan aldığınız pay günden güne artıyor.hatta ihracat rekoru kiriyorsunuz doğal olarak.ama hisse buna rağmen düşüyor.
    Hisselerinizde manipülasyon yapıldığına inanıyor musunuz? inanıyorsaniz SPK ya başvuru yapacak mısınız?
    Sonuçta nasıl şirketin mali yapısını güçlü tutmak adına temettü vermeyerek önlem aldıysanız hisse senedinin düşüp yatırımcıları zarar ettirmemesi için de tedbir almanız gerekmiyor mu?
    Yani spek nasıl isterse hareket mı edecek?
    Hisse 1 TL ye düşse bile müdahale etmeyecek misiniz?serbest piyasa deyip işin içinden çıkacak misiniz?
    Hele hele sektöründeki diğer şirketler temettü verip üstüne üstlük yuzde 100 prim yaparken siz hicbir şey yapmayacak misiniz?
    Dolaşımda bulunan 1500 000 hisseyi kontrol edemiyorum mu diyeceksiniz?
    Saygılarımla...

Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku

Usta şirketle görüştükten sonra konuşulanları burada paylaşın ki bizde elimizden ne gelirse yapalım.
    Örneğin ben manipülasyon yapıldığına inanıyorum.sirket başvuru yapamazsa biz SPK ya başvuru yapalım.cunku şirket ihracat ödülü alırken hep düşüyor.bildigim kadarıyla manipülasyon suç.spk kim manipülasyon yapıyorsa tespit eder ve ceza verir.
    İşlem hacminin de artması adına sermaye artırımı yapabilirler mesela.bedelli veya bedelsiz farketmez.
    Ben bedelli tarafındayim
    Hem şirkete para girer hem hisse degerlenir

7. Benim kisisel görüsüm bu durumu sirket düzeltebilir. ALCAR'ın piyasa degerindeki düsüsü CARRIER'ın hic umursamıyor olduguna inanmıyorum. Carrier bu yıl temettü almadı, bilancosunda iştirak deger düsüklüğü gösteriyor. Hayır kurumu mu bu? Ayrıca, ALCAR son iki ceyrek bilanco da asagı yönlü. FAVOK, hasılat, net kar vs.vs. düsüyor. Bu durumu CARRIER'ın sorgulamadıgına inanmıyorum.

8. Haydi bastır... 😄😅😄😄

Sayfa 627/656 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •