Sayfa 630/666 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640 ... SonSon
Arama sonucu : 5326 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Kimsenin kimseyi suçladığı yok üstat
    Rahat olun.
    Şirketimiz çok şeffaf.arsa satışı işini kaç defa özel durumla açıkladı.
    Önceki genel müdür 19 sene rakam yanlış olabilir hep kar açıkladıklarıni temettü verdiklerini ifade etti.
    Tim meclisi ihracat ödülü verdi
    Yani her şey yolunda
    Yolunda olmayan tek şey hisse 60 dan 34 e inmiş durumda.
    Buda manipülasyon şüphesi uyandırıyor doğal olarak.
    Burada çözüm arıyoruz.fikir alışverişi yapıyoruz.

Ülkenin gündemindeki kişiler siyasiler acaba bununla ilgilenmeyecek de neyle ilgilenecek.
    Biz vatandaşlarin sorununu kim ilgilenecek.
    Soğan fiyatları arttigi zaman meclis kürsüsünde haykıran.sarmisak para etmediği zaman kürsüde haykıran meclise türlü maddelerle çıkan milletvekilleri biz yatırımcılara yardım etmeyecek mi!
    Biz TL ile hisse senedi değil USD altın alsaydık daha mı vatansever olacaktık.

Ayrıca bu kişiler tek başına değiller
    Yüzlerce binlerce avukat danışmanı gazeteci olan çevresi geniş insanlar.bu kişilere danışmanlık parası veren kişiler.
    Hepsini geç şirketin patronuna ya böyle bir şeyden küçük yatırımcı sıkıntılı onlara yardımcı olsanız diye bir telefon görüşmesi dahi yapsalar bizi zarardan kurtarır.
    Ha bu arada sadece biz değiliz sadece alcar yatırımcısı değil bizimle aynı kaderi yaşayan binlerce yatırımcı var.sadece bizimle ilgilenmeyecekler de.

Son söz
    Benim umudum var dostlar en azından TL olarak zarardan kurtulacagiz.
    Kimseye kizmadan kırmadan hakkımızı savunuyoruz.savunmaya çalışıyoruz.
    Başka hisse senetlerini alan külli zarar eden tahtası kapanan kısaca borsadan darbe yiyen tüm hissezadelere belki örnek olur çalışmalarımız.

Şu anda sabır ve sükunetle bekleyip göreceğiz manzarayı.
    Kızmayın ama bu konuda Sn. tovbekar'a katılıyorum. Sapla samanı birbirine karıştırmamak lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku
    Bu kapsamda hem yatırımcı ilişkileri departmanına iş yogunlugu vermemek adına hem de cok seslilik olmaması adına aramızdan bir kisi secip bu görüsmenin gerceklestirilmesi taraftarıyım.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
     Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri departmanına bugün sabah e-mail göndermiştim. Buraya da yazmıstım. Mesajıma cok cabuk cvp gelmiş. Öncelikle bu kadar hızlı yanıt icin yatırımcı ilişkileri departmanına tesekkür ederim.

Mesaj gayet olumlu ve yapıcı. Uygun bir zaman icin randevu alınıp görüsme imkanı bulunmakta.

Ama bunları yaparken kesinlikle yapıcı olmak gerektigini düsünüyorum. Sonuc olarak bu sorunun cözümü cok zor degil. Ayrıca bizler bu sirketin yatırımcısıyız. Ve bu sirket de gercekten cok degerli bir sirket. Baska önerisi olan da belirtsin lütfen.

Kesinlike Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Tekrar ediyorum arkadaslar bizler bu sirketin yatırımcısıyız. Bu sirket cok degerli bir sirket. Lütfen bu konuda dikkat edelim.

3.  Alıntı Originally Posted by undebah Yazıyı Oku
    Bu kapsamda hem yatırımcı ilişkileri departmanına iş yogunlugu vermemek adına hem de cok seslilik olmaması adına aramızdan bir kisi secip bu görüsmenin gerceklestirilmesi taraftarıyım.

Yatırımcı ilişkileri departmanına bugün sabah e-mail göndermiştim. Buraya da yazmıstım. Mesajıma cok cabuk cvp gelmiş. Öncelikle bu kadar hızlı yanıt icin yatırımcı ilişkileri departmanına tesekkür ederim.

Mesaj gayet olumlu ve yapıcı. Uygun bir zaman icin randevu alınıp görüsme imkanı bulunmakta.

Sorun sirketin gercek piyasa degerinin olusmaması. Bir de alınması gereken stratejik kararların alınmaması. Yoksa sirketimiz de kar rekoru kırmıyor acıkcası. son 2 ceyrek bilancosu da örnek bir bilanco degil. Fakat yönetimin elinde imkanları olduguna inanıyorum. Yoksa sorun sirketin ticari faaliyetleri degil. Yöneticilerin karlılıgı artırmak icin ellerinden geleni yaptıgına inanıyorum. Sonucta bu sirketin asıl sahibi belli. Onlar da elbetteki yüksek kar rakamı ile güzel bilanco acıklamak arzusundalardır.

Ben cuma günü e-mail gönderdim. Ayrıca ALCAR'dan mali işler veya yatırımcı ilişkileri departmanından da randevu isteyip konuyu yüz yüze aktarmanın faydalı olacagı düsüncesindeyim.

Belirttiğimiz sorunlar cözümsüz degil. Kücük bir fon ile hisse geri alımı planı ile hisse fiyatlarının daha istikrarlı olacagına inanıyorum mesela.

Ayrıca,Yapıcı olmak gerektigi kanaatindeyim.

Bu sirketin yatırımcısıyız.Yapıcı olmalıyız. Lütfen sacma sapan seyler ile burayı mesgul etmeyelim. Bu konuda defalarca uyardım.

4. Herkes gene birbirine girmiş mal da yalan mülk de yalan alcar da yalan var git az sen de oyalan.... Haydi bastırrrrrr.😃😄😁😃😄😁

5. Uzman kardeş tatilde mi acep ayrıca Volna kardeşte yorumlarını bizlerden esirgemesin lütfen...😁😁😁😁

Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Uzman kardeş tatilde mi acep ayrıca Volna kardeşte yorumlarını bizlerden esirgemesin lütfen...
    Buradayım,takip ediyorum sizleri, bedelsiz sermaye artırımına yada carrier a hisse satışına inancım kalmadı,9 Ağustos ta açıklanacak olan 6 aylık bilanço ya bakicam,ona göre karar alicam gibi,zira sadece arsa beklentisi kaldı bende.eger s400 hususunda USA dan yada AB den Kıbrıs ile ilgili bir ambargo çıkmazsa,USD 5:42 ler görünüyor,bu da beni en azından % 50 USD ye geçmeye itiyor.
    YTD asla ytd.

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İlginç bir sessizlik var ama haydi hayırlısı. Döviz ve borsa çok ama çok garip insan tırsıyor valla. Bakalım ne olacak.. Alcar için ise söylenecek tek şey var....Haydi bastırrrrrrrr.😎😎😎😎 Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    beyler bence suç isnatları yapıyorsunuz ve sanırım biraz fazla cesurca davranıyorsunuz... elinizde delil olmadan bu tip suçlamalar size rahatça geri dönebilir...
    ayrıca ülke gündemindeki herkesin ALCAR ile ilgilenmesini nasıl bekleyebiliyorsunuz şaşarım
    Sayın tövbekar,

Ben kimseyi suçlamıyorum, piyasada olanı söylüyorum. Bu şirket böyle yapıyormudur bilmiyoruma ama şüphe duymuyorum değil. Zira bu ş....ler her türlü i...liği yaparlar.

Sayfa 630/666 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •