Sayfa 881/890 İlkİlk ... 381781831871879880881882883 ... SonSon
Arama sonucu : 7117 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Şu kap a bi haber yollasan bürütteyken
    Şöyle hatırı sayılır bir bedelsiz

2. Uzun zamandır kartn, egeen ve alcar yatırımcısıyım. Buraları yazmasamda sürekli takip ediyorum. Kartn bedelsizi sonrası dayanamadım, üye oldum. Kartn sahiplerine hayırlı olsun. Diğer uçup giden kağıtlar ile kıyaslar isek en az 20-25 tavan yapması lazım,(%10 luk marj olduğu için) ama aynı şeyler olacak diye kimse garanti veremez. Oradan alamayan, bedelsizlerin içinde en ucuzu görünümündeki alcar'a talep olacağı kanaatindeyim. Speği yukarı götürmemek için ısrar etti, ediyor. Hayırlısı, ne diyelim kendisi bilir, Kartn dan çıktığımda bu halen yerinde sayıyor olursa, ilk adresim burası olur.(lot arttırma) Benim beklentim burada farklı. Bedelsiz harici. Bedelsiz ekstrası.

Yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendinden sorumludur.

3. Haftalık grafik, fibo hedefleri, kartn alamayan bakalım nereye koşacak? Tahtaya sürekli set olunmaz, akan suyun önünde durulmaz.

Yatırım tavsiyesi içermez. Herkes kendi hür iradesi ile hareket etsin. Yazdıklarım sadece beni bağlar.

4. [QUOTE=higuita;4851629]Uzun zamandır kartn, egeen ve alcar yatırımcısıyım. Buraları yazmasamda sürekli takip ediyorum. Kartn bedelsizi sonrası dayanamadım, üye oldum. Kartn sahiplerine hayırlı olsun. Diğer uçup giden kağıtlar ile kıyaslar isek en az 20-25 tavan yapması lazım,(%10 luk marj olduğu için) ama aynı şeyler olacak diye kimse garanti veremez. Oradan alamayan, bedelsizlerin içinde en ucuzu görünümündeki alcar'a talep olacağı kanaatindeyim. Speği yukarı götürmemek için ısrar etti, ediyor. Hayırlısı, ne diyelim kendisi bilir, Kartn dan çıktığımda bu halen yerinde sayıyor olursa, ilk adresim burası olur.(lot arttırma) Benim beklentim burada farklı. Bedelsiz harici. Bedelsiz ekstrası.

Çok söylenecek söz var senin gibilere de akşam akşam

5. Buyrun o çok söylenecekleri alalım.

6. Uzun yatırımcıyı kasvet deşifre edince nöbeti size bıraktı sanırım![QUOTE=Fıor;4852181]
     Alıntı Originally Posted by higuita Yazıyı Oku
    Uzun zamandır kartn, egeen ve alcar yatırımcısıyım. Buraları yazmasamda sürekli takip ediyorum. Kartn bedelsizi sonrası dayanamadım, üye oldum. Kartn sahiplerine hayırlı olsun. Diğer uçup giden kağıtlar ile kıyaslar isek en az 20-25 tavan yapması lazım,(%10 luk marj olduğu için) ama aynı şeyler olacak diye kimse garanti veremez. Oradan alamayan, bedelsizlerin içinde en ucuzu görünümündeki alcar'a talep olacağı kanaatindeyim. Speği yukarı götürmemek için ısrar etti, ediyor. Hayırlısı, ne diyelim kendisi bilir, Kartn dan çıktığımda bu halen yerinde sayıyor olursa, ilk adresim burası olur.(lot arttırma) Benim beklentim burada farklı. Bedelsiz harici. Bedelsiz ekstrası..

Çok söylenecek söz var senin gibilere de akşam akşam

7. Uzun yatırımcı denen kişinin nerelerde yazdığına baktım, sadece alcar... uzuun zamandır. Başka bir yerde yazısı yok. Sadece Alcar topiğinde görevli, bu kadar net. Şimdide geçmiş yazılarını gizlemiş kimse göremiyor ama geç kaldı, ben inceledim. Aynı durum sizde de mevcut, başka hangi topic te yazınız var? Ben yıllardır burayı takip ederim, kim nedir ne değildir az buçuk bilgimiz var. Hadi beni de şikayet edin, geç kalmayın aman ha...

Buradaki hırsızları deşifre edeni cezalandırıyorlar sanırım. Kasvet yine yok piyasada.

8. Kasvet sevdiğim bir arkadaşımdı,onunla kartondan arkadaşlığımız vardı.

Özü sözü bir dosdoğru insandı.

Bir insan onu şikayet edebiliyorsa ondan şüphelenilir.

Kasvet mutlaka birilerinin hesabını bozmuştur diye düşünürüm

Umarım kısa zamanda aramıza döner

Sayfa 881/890 İlkİlk ... 381781831871879880881882883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •