Sayfa 894/894 İlkİlk ... 394794844884892893894
Arama sonucu : 7151 madde; 7,145 - 7,151 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

ALCAR bilançosu gerçekten güzele benziyor. daha önce bilanço nedeniyle ayrılmıştım ama galiba yeni bilançolar karlı ALCARı geri getiriyor... bu aşamada şirketlerin ayakta kalmasının yeterli olduğu ortamlarda parlak günlerdeki gibi karlı bilançolar dikkate alınmalı. bu arada FK oranı diye bir oran vardı eskiden dikkatle takip edilmeli...

2. benim anlamadığım, bu pandemi koşullarında gerçekten kendisinden beklenmeyen bilanço açıklanıyor.peki 1 yıl önce koşullar dahamı kötüydü ki bilanço yerlerde sürünüyordu.hisseyi 66 liraya yükseltip 33 liraya düşürüp şimdi 140 liraya çıkartıyorsunuz.
    BENCE AÇIKLANMASI GEREKEN ÇOK ŞEYLER VAR,ÇOK MANİPULE HAREKETLER VAR...

3. Kasvet yazmıştı ekip/şirket ilişkisinden şüphelendiğini. Burada ki speğin bekçisinin şikayeti üzerine yazdığı silindi ve ceza aldı. (Çoktandır yok piyasada. Ceza aldığını tahmin ediyorum) Şikayet olacağını tahmin ettiğimden cepten görüntüsünü almıştım. Bilançolar ekibe göre hazırlanıyor muhtemelen. Şimdi bu bekçi benide şikayet eder. Minareyi çalan kılıfı hazırlar. Boşuna hırsız bunlar demiyoruz.
     Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    benim anlamadığım, bu pandemi koşullarında gerçekten kendisinden beklenmeyen bilanço açıklanıyor.peki 1 yıl önce koşullar dahamı kötüydü ki bilanço yerlerde sürünüyordu.hisseyi 66 liraya yükseltip 33 liraya düşürüp şimdi 140 liraya çıkartıyorsunuz.
    BENCE AÇIKLANMASI GEREKEN ÇOK ŞEYLER VAR,ÇOK MANİPULE HAREKETLER VAR...

4.  Alıntı Originally Posted by higuita Yazıyı Oku
    Kasvet yazmıştı ekip/şirket ilişkisinden şüphelendiğini. Burada ki speğin bekçisinin şikayeti üzerine yazdığı silindi ve ceza aldı. (Çoktandır yok piyasada. Ceza aldığını tahmin ediyorum) Şikayet olacağını tahmin ettiğimden cepten görüntüsünü almıştım. Bilançolar ekibe göre hazırlanıyor muhtemelen. Şimdi bu bekçi benide şikayet eder. Minareyi çalan kılıfı hazırlar. Boşuna hırsız bunlar demiyoruz.
    Bilançodan bahsediyoruz sanırım mektuptan değil. Kişiye göre hazırlamak ne demek. Borsaya kote bir şirket, KAP var,SPK var. Böyle bir durum olabilir mi? Eğer olabiliyorsa vay halimize.

5. Siz yenisiniz galiba.. Bu imkb de neler dönüyor haberiniz yok... 25+ bu piyasadayım. 94 yılından beri görmediğim çirkeflik kalmadı.
     Alıntı Originally Posted by kocanas Yazıyı Oku
    Bilançodan bahsediyoruz sanırım mektuptan değil. Kişiye göre hazırlamak ne demek. Borsaya kote bir şirket, KAP var,SPK var. Böyle bir durum olabilir mi? Eğer olabiliyorsa vay halimize.

6. spk nın pek bir iş yaptıgı yok görmedim duymadım bilmiyorum

7. Selam tatildeyiz alcar süpriz yaptı güzel bianço

Sayfa 894/894 İlkİlk ... 394794844884892893894

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •