Sayfa 190/324 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. Cin gibi adamlar yenim billah 3,5 atatrsın yerinde duramazsın gidiyor muyuz kalıyor belli değil...

2. Bizde devre kesici istiyoruz ama yukarı doğru

3. Galip 9 m lot metro takasında turşu kurmak için almadı bıraz yukarı çekse eczabaşı elındekı 3 m lotu çıkarır bizde rahatlarız..
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    Galip 9 m lot metro takasında turşu kurmak için almadı bıraz yukarı çekse eczabaşı elındekı 3 m lotu çıkarır bizde rahatlarız..
    Turşu olayı kynin uydurduğu bir laf salatası. Adam aldıysa kendi malını ömürlük alıyor. Onun malı bir ömür bekler. Asıl mesele ky bir ömür bekler mi...
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

5.  Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    Turşu olayı kynin uydurduğu bir laf salatası. Adam aldıysa kendi malını ömürlük alıyor. Onun malı bir ömür bekler. Asıl mesele ky bir ömür bekler mi...
    Galip bir şirketi satın aldıysa verdiği paranın kat kat fazlasını çıkarmak için almıştır butun operasyon yaptığı hisselerın nerelere gidip geri geldiği ortada ...Bir ömür olmuyor kelebek misali kısa oluyor operasyon şansına artık ...
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    Galip bir şirketi satın aldıysa verdiği paranın kat kat fazlasını çıkarmak için almıştır butun operasyon yaptığı hisselerın nerelere gidip geri geldiği ortada ...Bir ömür olmuyor kelebek misali kısa oluyor operasyon şansına artık ...
    Ben de bunu diyorum. Şansın varsa 1 ay yoksa 10 yıl...
    Ozgyo diyorsan bugün 50bin tl ile tabandaydı...
    "Berkin..."

7. günaydın laf salatasıyla peynir gemisi yürümez...

Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    günaydın laf salatasıyla peynir gemisi yürümez...
    aynen, "Galip bir şirketi satın aldıysa verdiği paranın kat kat fazlasını çıkarmak için almıştır butun operasyon yaptığı hisselerın nerelere gidip geri geldiği ortada" lafı aynı her gördüğün sakallı deden muhabettine benziyor..
    "Berkin..."

Sayfa 190/324 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •