Sayfa 229/324 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    Yalan saylemek iyi değil 10 koy iyi biridir
    katılıyorum..Metrodan da bilirim..takip ederim..atan tutan,algıya oynayan biri değildir.bilgilidir..elindeki mala göre de yazmaz..analizlerinden yararlanırım.erken ve önyargılı konuşmak bence yanlış..
    ytd

erdincbozdemir Guest
    Neden kimse yazmamış bilmiyorum. Galip'in hapis kararı onaylanmış. Düşüş bu yüzden. Kendisi Gürcistan'da olduğu için faaliyetlerine devam edecektir.

3.  Alıntı Originally Posted by erdincbozdemir Yazıyı Oku
    Neden kimse yazmamış bilmiyorum. Galip'in hapis kararı onaylanmış. Düşüş bu yüzden. Kendisi Gürcistan'da olduğu için faaliyetlerine devam edecektir.
    9 ocak heberi bu..

4. Galiboya ne kadar ceza verdiler bilmiyorum ama ben olsam ömür boyu borsadan men cezası veririm. Çok kişiyi yaktı, ha diyeceksiniz millette akıllı olsun, ama millet akıllı değil diye birileri herkesi soguslemeleri mı lazım??? Öyle cuma ları hayırlı cumalar demekle, akp ye yanasmakla, secmenlerini otobusleriyle taşımakla adam olunmaz...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1 saat içinde paramızı pul etti. biz ilk fırsatta 3.50 üzeri atar baskı var derken, yaptığı harekete bak. maaliyete gelmesi bile zor gibi değil mi?

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Benim başım döndü..dengem bozuldu2 haftada gidiyor mu geliyor mu? Üstadlar ? Biz cahil kyatırımcının anlayabileceği seviyede lütfen..
    (Twittter da bir çizgici 2.10 kırılırsa 1.40 a kadar yolu olabilir demiş..maşallah..)
    Ytd
    Çizikçiler haklı çıktı.değdir 1.40 a da rahatla at stresi bari..
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by erdincbozdemir Yazıyı Oku
    metro grubuda düşerdi bir oyun var namususlarda

8. 1,83 asılmalı bugun yarına kadar..

Sayfa 229/324 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •