Sayfa 238/324 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    hisse başı 0.75 kuruş pay verilecek deniyor doğru mu doğruysa ben dün aldığım için yararlanabiliyor muyum ytd

sm-g7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    babayı verecek boş bu işler kafaya bak aq

2. Babayı sana bi veririm çıkaramazsın bi soru sorduk adam gibi cevap ver YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Hisse başı 0.75 kuruş pay verilecek deniyor doğru mu doğruysa ben dün aldığım için yararlanabiliyor muyum YTD

Haber i nerde gördün..Temettü olarak % 20 kar payı dağıtımı kararı alınmış...
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

4.  Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    Haber i nerde gördün..Temettü olarak % 20 kar payı dağıtımı kararı alınmış...
    Twittırda bi elemana sordum o demişti dün aldım ben faydalanabilir miyim

5. Borsa düşmeye başlayınca hemen satışa geçiyor hem de tabana vererek.acaba buraları alım fırsatı mı.1.56 larda maliyeti bunun altında uzun süre tutar mı ki?

6. Eczacı- Galip ortaklığı mal gömme operasyonu.Beş para etmez bir şirketi 3-4 kat yukardan sattılar.Bu piyasada 10 da birine bile zor alıcı bulurdu.Bu işi yapmak isteyen biri gider şirket kurar istediği portföyüde yapardı.Bir yo şirketi kurmak kaç para ki?

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. İşcepten alım yapılamıyor
    Ecbyo gitmiş mtryo gelmiş ama alım sayfasında görünmüyor
    Milletin malını sattırmaya çalışan çakallar gelmeye başladığı an yüklü pozizyon alırım
    Sabah alacaktım olmadı iscepte isim çıkmadı işcep güncelleme yapayım olacakmı bakalım
    2 üzeri çok al sat yaptım sonra girmedim ama şimdi yakın markaja aldim
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Babayı sana bi veririm çıkaramazsın bi soru sorduk adam gibi cevap ver YTD

Kardeş burada millet hisseyi yerin dibine sokmaya başlamış ve sorulan sorulara farklı cevaplar veriyorlar maksat ortamı gerip hisseden milleti uzaklaştırmak gibi geliyor
    Elimde tek lot yok ama takibimde
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 238/324 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •