Sayfa 239/324 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. İleride 3 üstü olur ama biz burda olmayız...milleti biktirana kadar tutarlar buralarda yada aşağıda...a1 yat finans ve bu grup kan emicidir...ytd...

2. Millet hisseyi yerin dibine sokmaya çalışıyormuş.La zaten batmış, bu saatten sonra batsa ne olacak?Geçen ayda birisi dolar 4 u geçince ben inanmiyorum, öbürü gece gecmis diyordu, sizinkide bu hesap.Hisse 0.1 olursa bile bi kulp bulursunuz.Aya 4 şeritli yol yapılacak, hafta sonu piknige gideriz ne dersin? Amerika manzaralı mangal yakarız.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Son haftalık raporda hisse başı değeri 2.25 görünüyor. Yatırım ortaklıkları genel olarak iskontolu işlem görürler. Şu anki piyasada 0.6-0.7 pd / dd normal sayılır dersek. 2.25x0.6=1.35 olur. Yaklaşık 1.35-1.50 arası normal fiyatı olabilir.

Yine son haftalık raporda 3 milyon liralık ozgyo ve 2 milyon liralık isfin hissesi var mtryo nun. 20 milyon lira repoda hazır bekliyor.

Şirketi satın alırken ödedikleri fiyat hisse başı ortalama 2.05 e geliyordu.

Bunların hepsini toplarsak; hissenin fiyatının çok düşmesi sahiplerinin umrunda olmaz. Asıl amaçları ellerindeki şişmiş hisselerin bi kısmını mtryo ya satıp dolaylı yoldan para kazanmak gibi görünüyor. Değil 1.64 ten, 0.50 den bile satsalar kar edebilirler. Düşünün; şu an ki 2.25 hisse başı değeri olan mtryo ya yüklü miktarda ozgyo satılırsa ve ozgyo bi süre sonra eski seviyesine inerse. Mtryo nun hisse başı değeri ne olur? Tabi bu olumsuz senaryo.

Olumlu senaryo için düşünmeye bile gerek yok. Galip ağa bizi uzaya götür deriz. O da bi süre bekletir ama götürür.
    Y.T.D.
    Zaman; onu kullanmayı bilmeyenlerin katilidir.
    Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

4.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Millet hisseyi yerin dibine sokmaya çalışıyormuş.La zaten batmış, bu saatten sonra batsa ne olacak?Geçen ayda birisi dolar 4 u geçince ben inanmiyorum, öbürü gece gecmis diyordu, sizinkide bu hesap.Hisse 0.1 olursa bile bi kulp bulursunuz.Aya 4 şeritli yol yapılacak, hafta sonu piknige gideriz ne dersin? Amerika manzaralı mangal yakarız.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Madem şirket batmış burada işin ne??ya elinde hisse var yada biryerde al sat yapmak için bakıyorsun
    Ula dolarla yaptığın bağlantıya bak oruç başına vurmuş olabilir hak veriyorum
    Bana gelince elimde yok ama yüklü alım için izliyorum bugün alacaktım 10 kademe şans verdi işcepten alınmıyordu
    Sen alma hisse batacak demeye devam et ben al sat yaparım düşer yada çıkar riski alan ben kimseyi bağlamaz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5.  Alıntı Originally Posted by indis_co Yazıyı Oku
    Son haftalık raporda hisse başı değeri 2.25 görünüyor. Yatırım ortaklıkları genel olarak iskontolu işlem görürler. Şu anki piyasada 0.6-0.7 pd / dd normal sayılır dersek. 2.25x0.6=1.35 olur. Yaklaşık 1.35-1.50 arası normal fiyatı olabilir.

Yine son haftalık raporda 3 milyon liralık ozgyo ve 2 milyon liralık isfin hissesi var mtryo nun. 20 milyon lira repoda hazır bekliyor.

Şirketi satın alırken ödedikleri fiyat hisse başı ortalama 2.05 e geliyordu.

Bunların hepsini toplarsak; hissenin fiyatının çok düşmesi sahiplerinin umrunda olmaz. Asıl amaçları ellerindeki şişmiş hisselerin bi kısmını mtryo ya satıp dolaylı yoldan para kazanmak gibi görünüyor. Değil 1.64 ten, 0.50 den bile satsalar kar edebilirler. Düşünün; şu an ki 2.25 hisse başı değeri olan mtryo ya yüklü miktarda ozgyo satılırsa ve ozgyo bi süre sonra eski seviyesine inerse. Mtryo nun hisse başı değeri ne olur? Tabi bu olumsuz senaryo.

Olumlu senaryo için düşünmeye bile gerek yok. Galip ağa bizi uzaya götür deriz. O da bi süre bekletir ama götürür.
    Y.T.D.
    Güzel analiz..teşekkürler..içine attıkları kağıtlar paraşütsüz düşüyor.bu da bu fiyatları normal kılıyor o zaman.şu an için tablo olumsuz.
    Tahminim bayram sonrasına kadar park etti 40 lara..sonrasında hangi senaryo işlerse ona göre yatırım kararı verilir..
    Ytd

6. Mtryo bu fiyatlarda daha fazla tutamazlar. mutlaka bir hareket yaptıracaklar.

7.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    Mtryo bu fiyatlarda daha fazla tutamazlar. mutlaka bir hareket yaptıracaklar.
    Evet 1,36 ile güzel bir hareket yapıyor bize

8. Galibin kağıtları kumarhane masasıdır.Ben hic görmedim kumarhane sahibinden para kaz*****.Kazananda kumarhanecinin adamlarıdır.

Sayfa 239/324 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •