Sayfa 3/324 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

Daha taze analiz yaptık hisse harekete başladı 1,70 üstü kapanış olursa çok şık olur..

2.  Alıntı Originally Posted by Dıamond Yazıyı Oku
    Daha taze analiz yaptık hisse harekete başladı 1,70 üstü kapanış olursa çok şık olur..
    Valla suphelendim senden spekmisin diye.eski hangi hisselerde yazmissin diye baktim.)

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app

3. 170 den verdim.geri gelirse alırım.teşekkürler ecbyo.bence yukarı gitme olasılığı devam ediyor.herkese bol kazançlar.

4. şirket tasfiye olacak değeri de belli
    sen neden kızıyorsun. al sat yapmayıp bekleyeceksin
    portföy değeri belli
    yatırım ortaklıkları devri bitti.
    zaten saçma idiler

5.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    şirket tasfiye olacak değeri de belli
    sen neden kızıyorsun. al sat yapmayıp bekleyeceksin
    portföy değeri belli
    yatırım ortaklıkları devri bitti.
    zaten saçma idiler
    Sirketin tasviye olacagini neye gore hangi habere gore idda ediyorsunuz.aciklarmisiniz.sallama jaber yapmayin.mynetfinansta her. Yere yazmislar neymis 2.15 ten geri alim varmis.mis mis mis..ordanmi etkilendin

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Valla suphelendim senden spekmisin diye.eski hangi hisselerde yazmissin diye baktim.)

Şüphelenmekte haklısınama biz kendi çapında az çok tecrübesi olan teknik göstergelerle işlem yapan yatırımcıyız bol kazançlar.

Normal şartlarda yükselişin devam etmesi gerekir, demekki dökmek istedikleri lotlar var gün içi pozitife dönerse şaşırmamak gerekir..

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Mayıs 2013 te 48.500 ile portföy değeri zirve yapmıştı.

Yıllar boşa geçti. Sonunda yılbaşı itibarıyla doğru yolu buldu, İş yatırıma kavuştu.

Hem yönetim hem de SPK boşa geçen yıllardan sorumlu. Bu düzenlemeler hadi 20 değil de 10 yıl önce yapılamaz mıydı?
    Sesimize geç cevap verilmeseydi.

Keşke SPK kurullarında yatırımcıya da yer verilse. O zaman sermaye piyasaları hak ettiği kaliteye kavuşur.

2009 yılında ikisi de 200 kuruş civarında idi.(Sermaye arttırımları ile düzeltilmiş) O günden bugüne ikisinin de temettü verimliliği ortada.

Şükür bu da maliyeti kadar temettü verdi,ancak biri 1300, diğeri 250 kuruş civarı temettü verdi.

Eğer İş Yatırıma daha önce teslim edilseydi. Hisse başı portföy değeri 3-4 TL arası olabilirdi. İş Yatırım gibi her yıl 100-200 kuruş temettü verebilirdi veya geçmişte verdiği %50 bedelsiz üzerine bir %100 bedelsiz verebilirdi.

Artık bundan sonrasına bakıyoruz. Hepimiz(yönetim de dahil) için en iyisi olsun.

Yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 3/324 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •