Sayfa 300/324 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. Ucuz ama alıcı yok...

2.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Ucuz ama alıcı yok...
    60m. Luk atlasa el atan ALICI 40m. luk mtryo da ugrar
    mi bakicaz...malum lanetli mayis yaklasiyor, bistte 2. Darbe gelmeden karar verilmeli, aksi takdirde baska bahara kalir hayaller...kimbilir bu işler belli olmaz...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Mtryo nın 1.5 yıllık sürecte yatirim ortakligi endeksine göre görünümü ! Endekse uymuş olsa suan 3.2x lerde olmaliydi oldukca baski gormus...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. burdada bist100/yatort. Endeksleri ile mtryo nın orta vade gorunum karsilastirmasi var...yani hem ana endekse hemde bulundugu endekse göre oldukca baskilanmakta !!! Şirket kar edip temettu dagitiyor bilinen bir problem yok ! Peki neden bu baskı !!! Patron bilir elbet...

5. bu arada 2021 ilk çeyrek bilançoları yakında açıklanabilir...2020 1. çeyrekte 5.5m. zarar açıklanmış ve yıl sonuna doğru toparlanmıştır bilanço...bu yılda 12 haftalık raporları incelediğimde 4m. civarı 1. çeyrek zararı açıklama ihtimali gözleniyor...bunu 1.hafta aktif varlıkla 12. hafta aktif varlık karşılaştırması yapılarak takip edilebilir...

2021-1.hafta

2021-12.hafta

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu arada 2021 ilk çeyrek bilançoları yakında açıklanabilir...2020 1. çeyrekte 5.5m. zarar açıklanmış ve yıl sonuna doğru toparlanmıştır bilanço...bu yılda 12 haftalık raporları incelediğimde 4m. civarı 1. çeyrek zararı açıklama ihtimali gözleniyor...bunu 1.hafta aktif varlıkla 12. hafta aktif varlık karşılaştırması yapılarak takip edilebilir...

2021-1.hafta

2021-12.hafta
    bu arada bir düzeltme yapmak istiyorum. daha önce 1.ve12. hafta aktif değer verilerine göre kar zarar beklentisini anlamaya çalışmıştım. fakat 52.ve13. hafta raporları da dikkate alınıyor olabilir...bu bağlamda bakacak olursak 52. hafta ve 13. hafta aktif değer karşılaştırmasında mtryo ilk çeyrek te 500bin tl. kar ededebilir !!! bu iki veriden son paylaştığım yani kar eden veri daha mantıklı geldi. net bilgim yok bu konuda bilgisi olan düzeltsin lütfen...

52.hafta

13.hafta
    Son düzenleme : illim; 26-04-2021 saat: 08:58.

7. arkadaşlar yatırım ortaklıklarında çeyrek bilançolar hesaplanırken haftalık raporlarda neyi baz alacağız benim kafam biraz karıştı...ben örnegin ilk çeyrek bilanconun olası durumuna bakmak için 1. hafta net aktif ile 12. hafta net aktif arasındaki farktan yola çıkmıştım fakat bir arkadaş önceki yılın 52. hafta verisi ile yeni yılın 13 hafta verisini baz almalıyız dedi ve bu konuda netleşemedim...sorun şu ki ilk olasılığa göre zarar 2. olasılığa göre kar çıkıyor...

net bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    arkadaşlar yatırım ortaklıklarında çeyrek bilançolar hesaplanırken haftalık raporlarda neyi baz alacağız benim kafam biraz karıştı...ben örnegin ilk çeyrek bilanconun olası durumuna bakmak için 1. hafta net aktif ile 12. hafta net aktif arasındaki farktan yola çıkmıştım fakat bir arkadaş önceki yılın 52. hafta verisi ile yeni yılın 13 hafta verisini baz almalıyız dedi ve bu konuda netleşemedim...sorun şu ki ilk olasılığa göre zarar 2. olasılığa göre kar çıkıyor...

net bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...
    anlaşılan o ki terkedilmiş sulara demir atmışız bilgi si olan yok sanırım...neyse artık bakacaz neler olacak...

Sayfa 300/324 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •