Sayfa 307/324 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ılım usta ıhyay hareketli 75 aldılar direnç neresi düşeni nerde kırar rica etsem ustam ne dersin..
    üstad forumunda paylaştım...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    üstad forumunda paylaştım...
    gördüm dostum ALLAH razı olsun ..kazançın için duacıyım bol kazançın olsun..

şimdiden sağlıklı huzurlu mutlu bayramlar..

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    gördüm dostum ALLAH razı olsun ..kazançın için duacıyım bol kazançın olsun..

şimdiden sağlıklı huzurlu mutlu bayramlar..
    tşkler üstad sanada mutlu bayramlar güzel kazançlar diliyorum.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Bizde kabahat bu vampir kaçak mafya bozuntusu çayçı ******tan medet umuyoruz ..hala basıyor serefsizler...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 307/324 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •