Sayfa 314/324 İlkİlk ... 214264304312313314315316 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    abi metro grubu hisselerde bir bekleme modu var üzerinde bir ölü toprAĞI VAR NEYİ BEKLİYORLAR BİLMİYORUM.yanlız avgyo bedellısı nerdeyse 3 aydır beklemede belkı bugun persembe cıkar. dıgerlerı ıcınde muracatları var...metro turzmı halka acacaktı beklıyor..mtryo da mal toplu halka acıklıgı %94 ancak yancılarda mal cok ıs bankasındakı mallar 10 mılyon cıvarı bunların malı dıye dusunuyorum...bundada br bedelsız patlatıp pesınden bedellı yapabılır.
    Aynen

Holdingte bile hacim Yok

Ne bekliyor galip
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

2. sayın volna,
    esozcan abimiz çok iyi grafikcidir. tüm alım ve satımlarını indikatörlere göre yapar..temel işi değildir. sağolsun grafiklerini özelden , forumdan paylaşır. Grafikleri ilede çogu zaman güzel işler yaptım-yaptık.. bende temel indikartörler dışında pek bir grafikten anlamam, emeğe saygı duymak lazım. bana göre esozcan abi, grafik ve indikatörleri son derece başarılı. grafiklerin bana veya size birsey sunmaması göreceli, sizinde nikiniz bildiğim bir nick ve forumun müdavimlerindensiniz. emeğe saygı duymak lazım. eleştirilerimizi kırmadan ve yapıcı olarak yaparsak burda ve başka forumlardan daha çok istifade ederiz.. bol kazançlar dilerim.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku

mtryo için güzel bir temel analiz grafiği haftalık portföy degerini yayınlıyorlar... ne kadar nakıt var yatırım yaptıgı hısselerın degerı ...yukardakı grafık mtryo nun net olarak bugunku degerını gösterıyor..2 tl cıvarı..bu degerın artması ıcın ucuz bır hısseyı alacak 3 -5 kat gıdecek veya sprekulasyonla.....aslında biraz işin içinde hinlikte var. metro menkul degerler a.ş(halka açık değil-aracı kurum ,bist te hisse alım satım ve arzlarda aracılık yapar) bununla da karıştırılıyor. bu firma olsa paraya para demez..bu mtryo bir nevi fon...fonuda halka arz etmısler dıye duşunebılırız
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sayın volna,
    esozcan abimiz çok iyi grafikcidir. tüm alım ve satımlarını indikatörlere göre yapar..temel işi değildir. sağolsun grafiklerini özelden , forumdan paylaşır. Grafikleri ilede çogu zaman güzel işler yaptım-yaptık.. bende temel indikartörler dışında pek bir grafikten anlamam, emeğe saygı duymak lazım. bana göre esozcan abi, grafik ve indikatörleri son derece başarılı. grafiklerin bana veya size birsey sunmaması göreceli, sizinde nikiniz bildiğim bir nick ve forumun müdavimlerindensiniz. emeğe saygı duymak lazım. eleştirilerimizi kırmadan ve yapıcı olarak yaparsak burda ve başka forumlardan daha çok istifade ederiz.. bol kazançlar dilerim.
    Tesekkurler güzel mesajınız için .

Beyefendi Çok fazla grafik atmış emek vermiş teşekkür ederiz

Ancak kendisinin yazdığı ne indikatörü olduğunu bilmediğimiz ve görüntüde al sat sinyalini ya gecikmeli ya da erken veren ve ihlal fake olasılığı çok fazla olan

Bu biraz da senedin hacimsiz ve spekülatif oluşu kaynaklı

Grafikleri açıklama yapmaksızın paylaşmak foruma bize fayda katmalı

Yoksa Kendi kendine kendi için grafik paylaşmış oluyor

Ben teknik analizden anlarım

Temelden de anlarım

Ancak aslen temel analizle senet alırım

Svg palmet yenı imzanı sevdim.. insan çok önemlidir... tabi niyet te çok önemli...

en güvenili alım roza turkuaz ve murdum renklerın aynı değere ulaşması ve sarı rengin kırmızı üzerine çıkması ile gerçekleşir..
    bu olduğu sürec gerçekleştiği anda güvenli bir yükselişi ızlemek için arkaya yaslanabilirsin.. ancak görüldüğü gibi bu oluşum gerçekleşmemiş..sarı kırmız üzerine çıkarak 3 defa feyk sinyal vermiş ama turkuaz ve murdum bunu onaylamamış.. daha önceki mesajımda da yazdığım gibi arka sıralarda oturup malsız çulsuz oturup izlemeye devam edeceğim..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Çalışma için teşekkürler.

Yalnız bu grafik metro holding grafiği .

Mtryo farklı bir şirket sanırım .

Selamlar

7. bir grafik asalım buraya .

8.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Çalışma için teşekkürler.

Yalnız bu grafik metro holding grafiği .

Mtryo farklı bir şirket sanırım .

Selamlar
    MERHABA SAYIN VOLNA,
    evet metronun grafiğini, mtryo topiğine atmış veya sehven metroya bakmış, ama an itibarıyla metro %5,17(1,83TL) artıda, sabah 1,72-173 tü metro....

Sayfa 314/324 İlkİlk ... 214264304312313314315316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •