Sayfa 4/324 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. Bu aksam mynetfinansta en cok izlenen hisse yapmislar sahte kullanicilarla.olumsuz yorumlarida okunmaz hale getirmisler.yani yarin milletin eline verebilirler dikkat....

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app

2. arkadaşlar panik yok
    eğer bu hisse borsadan çıkacak ise ki çıkacak böyle saçma uygulamayı eczacıbaşı borsada neden sürdürsün
    akyatırım ortaklığı vardı zamanında el değiştirdiğinde portföy değerine geldi. yatırım ortaklıklarının hükümleri farklıdır
    öyle borsa fiyatına göre el değiştirmez. şirketler gibi batma çıkmazda.... risk her daim kontrol aldındadır. eğer bir söğüşlenme yapacaksa yıllara dağıtırlar. devlette sesini çıkarmaz.... bir çok küçük yatırım ortaklığı milleti soymak için kurulmuştur zamanında yoksa borsada derinlik olsun şirket sayısı artsın diye değil. sabancı grubuna ait akyatırım ortaklığı vardı 2001 krizinde sabancının kendi holding hisseleri dahil hepsini sattı. krizderinlşemeden anayasa kitabını ecevit atmadan üç gün önce sonra tahvil aldı ve devasa kar yaptı. o karı kim yedi.......
    şimdi euro grubundada metro holding ve yanaşıkları al gülüm ver gülüm yapıyorlar. hengisini sayacaksın ki net holdingi mi ışıklar holdingi mi çuval delik dikiş tutmaz şansımıza... beni hep kandırıyorlar
    iyi uykular....Türkiye

3. Su anda mynetfinansta 1 numara izlenen.demekki bugun mali elele vercekler.herkes dikkatli olsun.sahte izleme olusturmuslar.

Adam ekran başında lot sayıyor istediği kadar lot toplayana kadar baskı devam edecek gibi,yada vakti az kaldıysa yukarı sürecek..

5. Hayatımda hiç bir hisseyi bu kadar trade etmemiştim. 2 aydır 20 kere trade etmişimdir. Hiç bana bu kadar bereketli bir hisse nasip olmamıştı.ben tasfiyeye inandığım için çok rahat alıyorum ve satıyorum.

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app

6. 1,26 - 1,8 arası hep hissede oldum.her sattığımı 3 - 5 kademe aşağıdan geri aldım.

7. Bugun dedigim gibi mynetfinansta sahte izlemeyle elele verdiler.gunlukculeride bi guzel carptilar.yalniz o sitede 2 grup var.biri gidecek biri ele veriyo diyolar.tahminim kagitta iki grup var.birbirini carpmaya calisiyo.yatirim ortakliklari hep kumar kagididir.gelecekleri yoktur.uzun vadeli yatirim olmaz.

8. 1,62 aldım 1,68 sattım,1,61 aldım. Ben bunu 2 günde bir yapıyorum.

Sayfa 4/324 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •