Sayfa 316/324 İlkİlk ... 216266306314315316317318 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Sayın volna, ben esozcan abıyı en az 5 yıldır tanırım. Kendısının durustluğune, insanıyetıne bilgisine kefilim, yası ıtıbarıyla da ayrıca hurmet ederim. Bu konuyu kapatsak. İsteyen istediği sekılde grafıklerini kullanır kullanmaz. ...bol kazançlar dilerim
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

MTRYO GRAFİĞİ 11.06.2021 TARIHİNE AİT resmini çekıpte yanlışlıkla gönderemediğim mtryo..

üzerinde adı bulunmayan 2 grafik ise METRO ve KUTPO 60 DAKİKALIK grafikler indikatör ise 30 ve 60 dakıkalıklar da al sat yaptığım bir indikatöre ait..

bu grafiklerin ne oldukları önemli deği..grafik göndermeye başladığım andan itibaren küçük gören, alay edip aşağlamaya çalışan ve yalancılıkla şuçlayan bir tavır içindesin.. demek ki doğru kişiyi red listeme almışım..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Sayın volna, ben esozcan abıyı en az 5 yıldır tanırım. Kendısının durustluğune, insanıyetıne bilgisine kefilim, yası ıtıbarıyla da ayrıca hurmet ederim. Bu konuyu kapatsak. İsteyen istediği sekılde grafıklerini kullanır kullanmaz. ...bol kazançlar dilerim
    Sıkıntı yok . Sadece atıp tutana attırıp tutturmayız .

Bu bilinsin .

Ben kimseyi aşağılamadım benim ne haddime .

Sadece 30 yıldır borsada işlem yapan biri olarak

Kimin ne niyetle paylaşım yaptığını ayırt ediyorum .

Konuyu kapattım .
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

5. Atlas 6 milyon

Mtryo 2 milyon lot

Toplar mı ağa
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 316/324 İlkİlk ... 216266306314315316317318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •