Sayfa 302/324 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. Finansal tablolarda yazan bilgiye göre yatirim ortakligi endeksinin net aktif toplam degeri 650m. Civari ve bi sirketlerin borsadaki piyasa degeri 1.5m. Civari imiş, yani ortalama endeks kaatlari 2.5 pd lerde deger bulmus. Mtryo 1 pd civari oldugu goruluyor. Yani endeks alti fiyatlaniyor şuan...endekse uyum saglasa 2.5 pd lerde yani 5 lerde islem gormeliydi ama galipcim böyle istiyor suan icin...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Yatırım ortaklıklarında 1 pd dd rakamı üstü her seyiye balondur

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    60m. Luk atlasa el atan ALICI 40m. luk mtryo da ugrar
    mi bakicaz...malum lanetli mayis yaklasiyor, bistte 2. Darbe gelmeden karar verilmeli, aksi takdirde baska bahara kalir hayaller...kimbilir bu işler belli olmaz...
    Çayçı ne derse o olur. Ondan başka kral yok bu hissede.

4. Galip coin isine giriyor, sasirdik mi ! Hayir artik cazinocu kendileri, coin kumarin dijital dunyasi malum

https://intouristcoin.com/tr
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Çal coin olsa iyiymiş.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Finansal tablolarda yazan bilgiye göre yatirim ortakligi endeksinin net aktif toplam degeri 650m. Civari ve bi sirketlerin borsadaki piyasa degeri 1.5m. Civari imiş, yani ortalama endeks kaatlari 2.5 pd lerde deger bulmus. Mtryo 1 pd civari oldugu goruluyor. Yani endeks alti fiyatlaniyor şuan...endekse uyum saglasa 2.5 pd lerde yani 5 lerde islem gormeliydi ama galipcim böyle istiyor suan icin...

Bu tablo bu bilgiyi destekler nitelikte...mtryo baya gerisinde kalmis sektorun...sektorde en benzer gorunen grnyo bile ederinin 2 kati fiyatta. Buna gore bile mtryo nin suan 4.5 larda olmasi gerekirdi amma velakin durum bu...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. galipcim batumdan devreye girmeden bu iş olmaz ;)

Sayfa 302/324 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •