Sayfa 215/324 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1.  Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    Ederi ne başkan. 156 mı diyorsun şimdi? 205 demiştin en son.. Vaz mı caydın
    Benim başım döndü..dengem bozuldu2 haftada gidiyor mu geliyor mu? Üstadlar ? Biz cahil kyatırımcının anlayabileceği seviyede lütfen..
    (Twittter da bir çizgici 2.10 kırılırsa 1.40 a kadar yolu olabilir demiş..maşallah..)
    Ytd

Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Benim başım döndü..dengem bozuldu2 haftada gidiyor mu geliyor mu? Üstadlar ? Biz cahil kyatırımcının anlayabileceği seviyede lütfen..
    (Twittter da bir çizgici 2.10 kırılırsa 1.40 a kadar yolu olabilir demiş..maşallah..)
    Ytd
    Mepet gitti avgyo gitti vangd gitti metro gitti..
    götüren de biziz Mtryo (şimdilik ecbyo 1 haziranda Mtryo olacak)
    Takkeyi bekleyen çorbayı içer, beklemeyen kokusuyla idare eder...
    2 hafta 2 ay 2 yıl... Neyse bekleriz...
    Ismi lazım değili salla ya, o makara kukara yapıyor, metro yatırım çalışanı bile olabilir...
    Yatırım tavsiyesi değildir (YTD)
    "Berkin..."

Alıntı Originally Posted by 10.köy Yazıyı Oku
    Borsamız Kolektif Yatırım Ürünleri ve Yapılandırılmış Ürünler Pazarında işlem gören ECZACIBAŞI YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." nin ticaret unvanının "METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle, Bülten adı 15/05/2018 tarihinden itibaren "METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." olarak; mevcut "ECBYO" işlem kodu ise 01/06/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "MTRYO" olarak değiştirilecektir.
    Haber kalsın kenarda... 1 hazirana ne kaldı şunun şurasında...
    "Berkin..."

4.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Tukas pahali bir kagit.Bu şirketin ederi zaten şu an 2.30 ve yarı hissesi satılmıs.Yeni sahip buna zaten az bir katkıda bulunsa rahat yuzde 50 üzerine koyar.Olaylara anlik veya günluk bakmayin.Ben her girdigimde para kazandim.En son 2.57 aldigim dahi 2.30 altina geldi burda tek laf etmedim dun 3.15 den sattim.Şu an maliyetim 2.55 civarı 45000 lot.Asagi gelirse 80 e kadar cikarim.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ahanda buldum hocamın ederini..ölüsü 2.30 muş.40 günde değeri eridiyse orasını bilemem tabii.

5.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Ahanda buldum hocamın ederini..ölüsü 2.30 muş.40 günde değeri eridiyse orasını bilemem tabii.
    Şu borsayı bi türlü anlamadınız.Bir ay önce garanti kaç idi, kaç hedef veriliyordu?Şu an kaç ve kaç hedef veriliyor?Olay bu kadar basit.
    Erken seçim kararı verilmiş, dolar yüzde 20 artmış,petrol hergün zirvede.Yatırım ortaklığı ne iş yapar bi araştır.Sektör değiştirmezse bi nane olmaz zaten, ancak spekülatif ....

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Ölüsü 2.30 ise dirisi 3.30 eder o halde.
    Hayırlısı neyse o olsun tabi..
    Bugün aşağı veya yukarı bi %10 yapsa hayır demem..
    "Berkin..."

7. 2.08 yaktımı 2.05 görür.Ondan sonrada zaten ederine doğru gider.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Metro, mepet, vangd grubundaki dostlarımızı açılışa davet ettim , biraz eğlensinler...

Borsamız Kolektif Yatırım Ürünleri ve Yapılandırılmış Ürünler Pazarında işlem gören ECZACIBAŞI YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." nin ticaret unvanının "METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle, Bülten adı 15/05/2018 tarihinden itibaren "METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş." olarak; mevcut "ECBYO" işlem kodu ise 01/06/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "MTRYO" olarak değiştirilecektir.

Açılışa davetlisiniz beyler
    "Berkin..."

Sayfa 215/324 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •