Sayfa 317/324 İlkİlk ... 217267307315316317318319 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. I have a dream..
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku

bir grafik asalım buraya .

''Sıkıntı yok . Sadece atıp tutana atıp tutturmayız .''
    Konuyu kapattığını ifade ederken bile, konuyu açman ne kadar ironik.. ne yapmışız aynı tarihte çekilen fotoğrafı sehven yanlış yollamışız.. bir tanesınin de 60 dakıkalıkta sıkışmış olduğunu belırtmiş ve her ikisininde şu an için, düzenli bir yükselişe UYGUN OLMADIĞINI yazmışız.. al -sat, uçacak-kaçacak stop yap gibi bir öneride bulunmaksızın..

''Kimin ne niyetle paylaşım yaptığını ayırt ediyorum .''
    Bunu mesajlarımı art niyetle alıntı yaparak sen başlattın.. ''Fiyatla ilgisiz, ortaya bir sinyal koymuyor, grafikler anlamsız,% 10 15 yaptıktan sonra al veriyor (diyerek küçümsedin) sonrada bununla işlem yapan donu bırakır'' (diyerek aşağladın) bunan daha açık niyet olabilir mi..

''HA HA . yahu yalancı insanlardan hiç hazetmem.
    Evet yalancıları bende hazzetmem.. ama daha kötüsü yalan söyleyip te söylemediğini ifade edenlerden hiç hazzetmem

''Ben kimseyi aşağılamadım benim ne haddime''
    Al sana bir yalan. grafiklerime ağzına geleni söyleyeceksın. Sonra kibar bir dille inkar edeceksin ve bu yalan olmayacak.. dedim ya yalancılardan bende hazzetmem..

yukarıda gönderdiğin grafiğe bir yorum yapmamışsın..ilk düşen çizgisi hangi tepeye/tepelere, ait,dilediğim kadar düşen çizgisi çizebilirmiyim, hangi seviyeden, hangi zamanda alınacak,feyk bir sinyal olduğu nasıl belirlenecek %10 15 kar veya zarar yapıldığında nasıl bir tutum izlenecek, son dük, gerçek bir sinyal verecek mi gibi bir çok soru var.. ancak bunu kendim için sormuyorum.. grafik konusunda bilgi ve birikimi olan biri çıkıp ta, sana, atıp tutana ,atıp tutturmayız, ben niyet ayırt ediciyim, bunun neci olduğu belli değil, demesin..

dediğim gibi,bu olayları sen başlattın.. iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum bu yüzden red listemde kalmaya devam edeceksin..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ''Sıkıntı yok . Sadece atıp tutana atıp tutturmayız .''
    Konuyu kapattığını ifade ederken bile, konuyu açman ne kadar ironik.. ne yapmışız aynı tarihte çekilen fotoğrafı sehven yanlış yollamışız.. bir tanesınin de 60 dakıkalıkta sıkışmış olduğunu belırtmiş ve her ikisininde şu an için, düzenli bir yükselişe UYGUN OLMADIĞINI yazmışız.. al -sat, uçacak-kaçacak stop yap gibi bir öneride bulunmaksızın..

''Kimin ne niyetle paylaşım yaptığını ayırt ediyorum .''
    Bunu mesajlarımı art niyetle alıntı yaparak sen başlattın.. ''Fiyatla ilgisiz, ortaya bir sinyal koymuyor, grafikler anlamsız,% 10 15 yaptıktan sonra al veriyor (diyerek küçümsedin) sonrada bununla işlem yapan donu bırakır'' (diyerek aşağladın) bunan daha açık niyet olabilir mi..

''HA HA . yahu yalancı insanlardan hiç hazetmem.
    Evet yalancıları bende hazzetmem.. ama daha kötüsü yalan söyleyip te söylemediğini ifade edenlerden hiç hazzetmem

''Ben kimseyi aşağılamadım benim ne haddime''
    Al sana bir yalan. grafiklerime ağzına geleni söyleyeceksın. Sonra kibar bir dille inkar edeceksin ve bu yalan olmayacak.. dedim ya yalancılardan bende hazzetmem..

yukarıda gönderdiğin grafiğe bir yorum yapmamışsın..ilk düşen çizgisi hangi tepeye/tepelere, ait,dilediğim kadar düşen çizgisi çizebilirmiyim, hangi seviyeden, hangi zamanda alınacak,feyk bir sinyal olduğu nasıl belirlenecek %10 15 kar veya zarar yapıldığında nasıl bir tutum izlenecek, son dük, gerçek bir sinyal verecek mi gibi bir çok soru var.. ancak bunu kendim için sormuyorum.. grafik konusunda bilgi ve birikimi olan biri çıkıp ta, sana, atıp tutana ,atıp tutturmayız, ben niyet ayırt ediciyim, bunun neci olduğu belli değil, demesin..

dediğim gibi,bu olayları sen başlattın.. iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum bu yüzden red listemde kalmaya devam edeceksin..

konuyu uzatmıyorum.

benim çizdiğim grafikte sadece benzerlik vardır. benzerlikleri gösterdim. tarih tekerrür olabilir olmayabilir.

alım satım işi giriş yeri çıkış yeri herkese göre değişir. grafiklerde bu yer almaz.

grafik haftalık ve logaritmik bir grafik.. bu grafiği kim kullanırsa ona göredir.

grafik anlayan için çizilmiştir. bir benzerlik içeren grafiktir.

garfikler geleceği söylemez. grafikler geçmiş datayı içerir. benim grafiğimde geleceğe dair bir şey yok. sinyal yok.

ben geçmişi gösterdim.

selamlar.

4. Avatarıesozcan esozcan şu an forumda
    Bronz Üye

baktım 64 yaşında imiş .

yaşınızı hürmeten özür dileyim de konu kapansın. kusura bakmayın . selamlar.

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. DÜŞENLER DÜŞENLER DÜŞENLER..

8. Birim Pay Değeri (TL) : 2.018651

Nakit Temettu: 0,0394

Sayfa 317/324 İlkİlk ... 217267307315316317318319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •