Sayfa 318/324 İlkİlk ... 218268308316317318319320 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Birim Pay Değeri (TL) : 2.018651

Nakit Temettu: 0,0394
    yo sektörü uçmuş. 2.5 pd/dd olmuş.

bu hala 0.99 pd/dd de..

neden acaba ?
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Koca gunun islem hacmi sadece 300bin tl , milyon altina inmezdi, islem hacmi cok dustu, iyice sakinledi.

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    alt pazarda yer alan senetler arasında halk açıklığı yüzde 90 üzerinde olan şirketler var.

örnek ;

mtryo
    atlas
    grnyo
    eukyo
    etyat bunlar yatırım ortaklıkları.. yatırım ortaklıklarında halka açıklığın yüksek olması çok garip bir durum değil.

spk nın yatırım ortaklıklarını niye bu sınıfa dahil ettiği meçhul.

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. günaydınlar.

Sayfa 318/324 İlkİlk ... 218268308316317318319320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •