Sayfa 320/324 İlkİlk ... 220270310318319320321322 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. TLREF
    TLREF Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı, finansal türev ürünlerde, borçlanma araçlarında ve çeşitli finansal sözleşmelerde değişken faiz göstergesi, dayanak varlık veya karşılaştırma ölçütü olarak kullanılabilecek, Türk Lirası kısa vadeli referans faiz oranı ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak oluşturulmuştur.

Borsa İstanbul Repo-Ters Repo Normal Emirler Pazarı’nda gerçekleşen, aynı gün başlangıç valörlü ve sadece TL cinsi DİBS teminatlı gecelik repo işlemleri kullanılarak, 17.06.2019 tarihinden itibaren hesaplanmaya ve yayımlanmaya başlayan TLREF oranı ve bu oranın getirisini takip edebilmek amacıyla oluşturulan BIST TLREF Endeksi verilerine BISTECH Veri Yayın Sistemi ve aşağıdaki TLREF Verileri linkinden ulaşılabilir.

TLREF Kuralları, Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği, İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. ve Borsa İstanbul A.Ş. temsilcilerinden oluşan TLREF Komitesi tarafından oluşturulmuştur.

TLREF Kuralları

TLREF Verileri

TLREF Duyuruları

https://www.borsaistanbul.com/tr/say...ans-faiz-orani
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

2. Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

3. bu çerçevede geçen yıl eşik değer altında kaldıkları için bu sene de eşik değer altında kalmamak için Net aktif değeri 2.40 falan yapmaları gerekiyor .

şu an 2.01 arkadaşlar.

huzur haklarını geri vermek istemiyorsanız , py lere para vermek istiyorsanız

biraz çalışın arkadaşlar.

4. Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

5. Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

6. 5. a) Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin 200.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 42.000.000 TL olan çıkarılmış
    sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle 105.000.000 TL’ye artırılması amacıyla, 63.000.000 TL’lik sermayeyi temsil
    eden payların halka arzına ilişkin izahname ile tasarruf sahiplerine satış duyurusunun onaylanması,
    b) Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin 100.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 60.000.000 TL olan
    çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle 99.000.000 TL’ye artırılması amacıyla, 39.000.000 TL’lik sermayeyi
    temsil eden payların halka arzına ilişkin izahname ile tasarruf sahiplerine satış duyurusunun onaylanması
    başvurularının, anılan şirketler tarafından menkul kıymet yatırım ortaklıklarına ilişkin Kurulumuzun i-SPK.48.3 (20.06.2014
    tarih ve 19/614 s.k.) sayılı Kararı’nın “III. Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıklarının Bedelli Sermaye Artırımı Başvurularının Kurul
    Tarafından Değerlendirmeye Alınması İçin Belirlenen Kriterler†bölümündeki kriterler sağlanmadığından olumsuz karşılanmasına
    karar verilmiştir.
    F. DUYURU VE İLKE KARARLAR

7. bu da geçen yıl atlas ve mtryo nun bedelli sermaye artışı başvurularını

SPK yeni aldığı ilke kararına istinaden red ettiği bülten ve bilgileri.

SPK demiş ki ; zaten geçen sene bedelli yapmışsınız. gene bedelliye başvruyorsunuz . birinizin halka açıklığı yüzde 99 diğeri yüzde 95 .

tüm parayı halk koyuyor.

e sen fon getirisi de olarak da iyi değilsin.

önce bir fon getirisini düzelt dedi.

8. bu da geçen yıl atlas ve mtryo nun bedelli sermaye artışı başvurularını

SPK yeni aldığı ilke kararına istinaden red ettiği bülten ve bilgileri.

SPK demiş ki ; zaten geçen sene bedelli yapmışsınız. gene bedelliye başvruyorsunuz . birinizin halka açıklığı yüzde 99 diğeri yüzde 95 .

tüm parayı halk koyuyor.

e sen fon getirisi de olarak da iyi değilsin.

önce bir fon getirisini düzelt dedi.

Sayfa 320/324 İlkİlk ... 220270310318319320321322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •